Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális hogy ilyeneket csinál?

Normális hogy ilyeneket csinál?

Figyelt kérdés

Egyik távolabbi rokonom folyton csikiz, bökdös,piszkálja a hajam, direkt közeledik felém amikor csak esélyt lát rá.Közel ül mellém, egyszóval mindig maga mellett akar érezni. Ha baj volt mindig megértő volt és segített.Nem szeretnék rosszra gondolni de nekem ezek a dolgok jól esnek. Szerintetek ezek természetes és elfogadható dolgok? Részéről lehet több is a dologban mint barátias (rokoni) gesztus? Nem szeretnék ebből problémát főleg hogy én érzek már valamit iránta. Lekéne állítanom de vele annyira jól érzem magam. Hogy ennyire velem van elfoglalva. Én 20 L

Ő 29 F



2019. nov. 2. 16:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális mivel ahogy leírtad elég távoli rokon.
2019. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!