Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mindenki szerint nekem kellene...

Mindenki szerint nekem kellene toleránsnak lennem, és túlregálom. Szerintetek is? A többi lent.

Figyelt kérdés

2 hete megműtöttek (egészségügyi kaparás).

Mivel egy másik városban műtöttek, ezért busszal kellett jönnöm-mennem. Úgy volt, hogy amikor megyek hazafele, akkor eljön értem a sógornőm a kórházba, és együtt jövünk haza. Felhívtam, hogy jöhet értem, amikor közölte velem, hogy nem tud értem jönni, mert a gyerekei "betegek". Nagyon rossz volt egyedül utazni a buszon, szedültem, hányingerem volt a gyógyszerek miatt. Többször majdnem elaludtam a buszon.

Amikor befordultam a sarkon, akkor láttam, hogy a sógornőm és a gyerekei lent vannak a játszótéren. Hát ha egy gyerek beteg, hány és megy a hasa, akkor utána két órával nem fog a játazótérre menni. Nagyom megharagudtam rá. De a testvérem azt mondta, hogy felfújom a dolgot, és legyek toleránsabb.



2019. nov. 7. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is rosszul esne, de sajnos azon nem balhézhatsz, hogy nem segített neked. A helyedben én jól “elraktároznám” ezt az esetet és innentől én is így állnék hozzá. Mást nem tehetsz.
2019. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Egyáltalán nem ragálod túl, mert igazad van. Nekik rohadt kényelmes ez a mentalitás - erre az a megoldás, hogy alaposan elhorod mindennek, ami csak a szájadból kifér, és ne kíméld, még a gyerekei előtt sem! Aztán úgy tedd el ezt a fájdalmat, mintha dunsztba zárnád. És akkor vedd elő, amikor neki lesz baja és ő jön azzal, hogy te segíts. Akkor vissza kell mutatni arra, hogy annak idején (azaz itt most) mit kaptál tőle.


Ne te legyél tolerálnsabb, hanem ő maga ne kényelmeskedjen. És ne felejtsd el: a jól eltett bosszú a jó időben elővéve a legédesebb és az üt a legnagyobbat!

2019. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Magadban ezt jegyezd meg, a viszonyulás szempontjából. Nyilvánosan elhordani mindenfélének: én nem javaslom, mert ez semmi jóra sem vezet. Jogosnak jogos, de ez nem oldja meg a helyzetet. Megváltozni sem fog ettől.
2019. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nem a sógornőd dolga hogy téged furikázzon.
2019. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Savlekötő, te nem tudnál innen lekopni? Borzasztó vagy, mindenhova odaböfögöd a negatív ökörségeidet.

Eü. kaparás, nézz utána a neten, hogy mi.

2019. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

" Szerintem nem a sógornőd dolga hogy téged furikázzon."


Nagggyon okos vagy!

Nem a DOLGA, de így beszélték meg. Tudod, a család erről is szól. Főleg, ha előtte egyeztetve lett. Nyilván nem csinálják ezt rendszeresen.

2019. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
4es, tényleg nem a sógornő dolga, de akkor miért mondta, hogy elmegy? Mondta volna, hogy nem megy és akkor a kérsező keres mást aki tud neki segíteni.
2019. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%

#7

Nyilván a kérdező tukmálta rá magát, de aztán rájött hogy jobban is el tudja tölteni a szabadidejét. Én teljesen megértem.

2019. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%
Lehet amikor azt mondta hogy elmegy érted, nem akart megbantani de végül valamiért csak nem ment el. És igen szerintem sem az ő dolga hogy vigyen hozzon. Viszont, nem véletlenül nem ment el végül érted és hazudott. Ezen is elgondolkodhatnal.
2019. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Ezért nem kell családon belül szívességet kérni.
2019. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!