Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mindenki szerint nekem kellene...

Mindenki szerint nekem kellene toleránsnak lennem, és túlregálom. Szerintetek is? A többi lent.

Figyelt kérdés

2 hete megműtöttek (egészségügyi kaparás).

Mivel egy másik városban műtöttek, ezért busszal kellett jönnöm-mennem. Úgy volt, hogy amikor megyek hazafele, akkor eljön értem a sógornőm a kórházba, és együtt jövünk haza. Felhívtam, hogy jöhet értem, amikor közölte velem, hogy nem tud értem jönni, mert a gyerekei "betegek". Nagyon rossz volt egyedül utazni a buszon, szedültem, hányingerem volt a gyógyszerek miatt. Többször majdnem elaludtam a buszon.

Amikor befordultam a sarkon, akkor láttam, hogy a sógornőm és a gyerekei lent vannak a játszótéren. Hát ha egy gyerek beteg, hány és megy a hasa, akkor utána két órával nem fog a játazótérre menni. Nagyom megharagudtam rá. De a testvérem azt mondta, hogy felfújom a dolgot, és legyek toleránsabb.



2019. nov. 7. 18:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem furikázott volna engem semmivel, mert nincs kocsija. Busszal eljött volna a kórházba, és együtt mentünk volna haza.


Nem én tukmáltam rá,ő ajánlotta fel.

2019. nov. 7. 19:59
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező, nagyon, nagyon sajnálom. Fura számomra, hogy a testvéred is így reagálta le.

Maradj "emberibb" náluk, de ne felejts!

2019. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem reagálod túl, igazad van, nem kellett Akkor elvállalnia, ha nem akar érted menni. Raktározd el, de ne csinálj belőle balhét. Nem lehet rá számítani, és hazudik. Fogod tudni
2019. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

En is nagyon megharagudtam volna. Igaz csakis azért, hogy hazudott és rádásul a te valós kisműtéted kontra a sajat gyerekei betegsege??? Szegeny gyerekeire rafogta a sajat lustasagat. En rühellem az ilyen gerincteleneket. Ráadásul annyira balfek, hogy tudja jössz haza és a közeletekben lévő játszótérre viszi le a gyerekeket. Egyebkent, ha csak megfazos vagy elozo nap hanyos egy kicsi, akkor siman elkepzelheto, hogy lent vannak a jatszoteren. Vannak betegsegek, amiknek jot is tezsa friss levego. De ha amikor hivtad javaban "hanytakfostak", akkor nem letezik, hogy 2 -4 ora mulva jatszozzanak.


Sogornod felt felvallalni magat elotted, hogy nincs kedve teged tamogatni. Hogy miert az valoszinu annyi, hogy a jatszoterezes alapjan nem tudta megoldani a gyeekeinek a fwlugyeletet, amig erted megy es hazajottok mast nem akart vagy tjdott mgkerni, de nem is akarta oket megutaztatni.

Ha lehiggadtal nyugodtan kerdezd meg tole kedvesen, hogy miert mondta a gyerekei betegek, es azert nem jon el erted amikor kozben lattad oket a jatszoteren?

Maskor ne szamits ra. Ha meg o ker meg majd szivessegre, akkor utasitsd el (de ne ilyen gyermeteg hazugsaggal).

2019. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Sógornőd egy dög! Abszolút nem reagálod túl!
2019. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Én is azt mondom, hogy emiatt most ne balhézz a nővel. Ha őt kell kisegíteni, akkor viszont nyugodtan mondd meg neki, hogy máshol kopogtasson. Baromira nem fair megígérni valakinek egy ILYEN helyzetben, hogy számíthat a segítségedre & aztán egy béna kamuval az utolsó pillanatban közlöd vele, hogy sorry "betegek a gyerekek" (gondolom ha tényleg azok lettek volna, akkor hívott volna korábban, hogy nem tud miattuk menni... meg persze nem viszi őket játszótérre). Sógornőd tudja, hogy láttad őket?
2019. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

Balhézni emiatt nyilván nem érdemes, de én ugyanígy viszonyulnék hozzá később.


Ha lett volna gerince, és elmondja, hogy "bocs nem szeretnék menni, meggondoltam magam, ne haragudj", akkor azt mondom, oké, van ilyen.

De hazudni, a gyerekeire kenni az egészet, meg még akkor le se sz@rja, ha esetleg meglátod, az szerintem iszonyat bunkóság. Én inkább emiatt haragudnék rá. Nem azért, mert lemondta, hanem azért, mert egy hazugsággal mondta le.

2019. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem reagálod túl. Effektíve nem is értem, hogy a testvéred mire érti, hogy neked toleránsabbnak kellene lenned.

A sógornőd megígért valamit. Ha nem hívod fel, akkor nem is jelezte volna, hogy nem jön, várhattál volna rá akár órákat. Majd a telefonban egy hazugsággal letudta az egészet, mert most őszintén, ha a gyerekei betegek lettek volna, azt már jóval korábban tudta volna. A sógornőd gerinctelen, mert hazudott és még nem is akarta közölni, hogy nem jön, ha nem hívod fel. Az, hogy láttad őt a játszótéren a gyerekeivel, már csak hab a tortán.


Nem balhéznék. Egyszerűen elkönyvelném a sógornődet bunkónak, aztán majd én is így viszonyulnék hozzá, ha neki kell majd valami. A testvérednek meg csak annyit mondanék, hogy ha neki az őszinteség nem fontos, az az ő baja. Ha valaki megígér valamit, majd az utolsó percben valami pitiáner hazugsággal lemondja, az az illetőt minősíti teljes mértékben és nem engem.

2019. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!