Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz jobban: a házastá...

Kit szeretsz jobban: a házastársad vagy a gyereked?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 23:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy irtó buta kérdés. Amúgy egyformán szeretem őket, de a gyerekemet "féltőbb" szeretettel szeretem.
2011. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
46%

Nem ugyanaz az érzés a kettő tehát nem tudom összehasonlítani.

Ám ha úgy teszed fel a kérdést hogyha választanom kellene melyiket választanám akkor természetesen anya létemre a kisfiamat, ez nem kérdés.

2011. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
96%

mark86


nekem még 2 az egyben a dolog mert még nem szült a drágám,de már most imádom a kislányomat is! :)

2011. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
92%
Vannak akiknek a gyerek az első és vannak akiknek a gyerek a második a férj után.
2011. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ugyanaz.Más. De nem erre a kérdésre válaszolni. Mindhármuknak(2 gyerek+férj) bármit megadnék a boldogságukért, hogy a legjobb legyen Nekik, de a férjembe szerelmes vagyok a rajongásig a gyerekeimet meg anyai szeretettel szeretem.
2011. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
*De nem tudnék erre...bocs. :)
2011. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
65%
Anyámnak apám a fontosabb, ezt tudjuk a testvéremmel, és nem egyszer hangoztatták is, hogy mi elmegyünk onnan, de ők ottmaradnak egymásnak. De ha nekem gyerekem lesz, szerinte ő lesz a fontosabb, tanulok a szüleim hibájából.
2011. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Ajj tudom ,hogy mindkettőt más szeretettel szereti az ember , de most ezeket az evidens kiegészítéseket nem akartam mellé csatolni:

- Az ember más szeretettel szereti a férjét és a gyerekét.

- Másban nyilvánul meg és fejeződik ki a kétféle szeretet.

- Az egyik érett arra ,hogy a szellemi társad legyen, a másikat pedig zsigerből és azelőtt soha nem tapasztalt módon szereted.


A kérdést azért tettem fel , mert találkoztam a való életben olyan esetekkel, amikor az egyik szülő konkrétan megmondta a gyerekének ,hogy a párját jobban szereti nála, mert egy értelmi szinten vannak , több ingert nyújt, magával egyenrangúnak tudja tekinteni , és jobban szeret vele lenni.


Kíváncsi vagyok ,hogy ez sok helyen fordul-e elő.

2011. jún. 6. 23:53
 9/66 anonim ***** válasza:
68%
Nics első meg második hely,egyformán kéne szereteni,házastársat,gyereket,nem rangsorolni,talán nem lenne ennyi válás sem.
2011. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
60%
Férjemet.
2011. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!