Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Myheritage érdemes?

Myheritage érdemes?

Figyelt kérdés
Ki szeretném deríteni, hogy milyen nemzetiségű őseim lehettek. De félek, hogy valami rossz is lehet ebből. Leginkább az érdekelne, hogy ki is vagyok. Rokonokat is szeretnék találni, mert nekem nincsenek közeliek.

2019. nov. 19. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
+ “Borzasztó teremtmények” címszó alatt nem azokra gondolok, akik bizonyos etnikumba/nemzethez tartoznak, hanem azokra az emberekre, akik arra vetekednek, hogy ártatlan embertársaiknak csupán a származásuk alapján kioltsák az életét, illetve diszkriminálják.
2019. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10. Micsoda? Miért jönne létre? Ez csak egy DNS teszt.
2019. nov. 20. 13:42
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
Tavaly karácsonyra én kaptam a férjemtöl ilyet! De nem csináltam meg! Ebben a mai világban már minden információnk kinnt van semmi se szent. A dns-emet nem adom! Ki tudja mikyen adattárba kerül és talán az ük unokáim már eü biztosítást se fognak kapni mert valami rák vagy degeneratív betegség volt a családjukban visszamenöleg stb.. Nem bízok ezekben!
2019. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#10: Hitlernek sem kellett DNS ehhez. Ha valaki őrült, akkor úgyis talál módot arra, hogy kiélje.
2019. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!