Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire normális az ilyen...

Mennyire normális az ilyen fokú meztelenség?

Figyelt kérdés
Barátomnál aludtam, és azt vettem észre, nagyon nem szégyenlősek egymást előtt. Fürdés után lazán kijönnek semmi ruha nélkül. A bugyi meg már full természetes
2019. nov. 21. 05:59
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
47%
Szerintem ez teljesen normális. Az én családom is ilyen de nem azt mondom hogy folyamatosan meztelenkedünk hanem ha arra kerül sor akkor nem fogunk szégyenlősködni.
2019. nov. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Normális-nem normális... nekik az. Nekem nem az.
2019. nov. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen normális, ők így szokták meg.
2019. nov. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha idegen, vendég van ott, az fura. Előtted is úgy flangáltak? Egymás között szokás kérdése.
2019. nov. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
62%
Azt sem értem, mit kellene szégyellni? Egyébként meg ahány ház, annyi szokás, nálunk teljesen természetes a ruha nélküli közlekedés a lakásban.
2019. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Azért, ha valamelyik családtagom ismerőse/partnere ott aludna nálunk, én ügyelnék arra, hogy meztelenül vagy alsógatyában ne lásson. Pláne, ha ellenkező nemű.

Az egy másik kérdés, hogy ha nincs otthon vendég, akkor nem különösebben szemérmeskedünk egymás előtt.

2019. nov. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem normális, de sokan nem törődnek ezzel. Nagy fáradtság lenne valamit magukra venni.
2019. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

Ki jön ki a fürdőből meztelenül?

A barátod apukája vagy a 20 éves fiu testvére?

Az tényleg nem normális!

Ha anyukája vagy a lánytestvére, akkor az furcsa és zavarba ejtő, de nem annyira ciki.

2019. nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk (ketten élünk) a férjem simán meztelenkedik, ha úgy alakul. Pl. fürdőből ki-be, lefekvés után vécéremegy, vagy nyáron 38 fokban.

Ellenben amikor itt van a fiúnk a menyünkkel több napra, eszébe nem jutna még alsógatyában sem flangálni.

2019. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is fura vagy irritalo volt mikor baratom anyja a nagy logo cslcseivel flangalt a lakasban. Es csak pislogtam hogy a fiai (3 dfiu testver)elött neki ez most nem beteg?

A sracokkal beszelgetve erröl mindharom szegyelli az anyjat amugy csak nem tudnak vele mit kezdeni

2019. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!