Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy a feleségem...

Az normális, hogy a feleségem a 13 éves fia előtt fürdik/zuhanyzik?

Figyelt kérdés
Behívja a gyereket fogat mosni, vagy ha bemegy magától a gyerek a fürdőszobába, nem zavarja ki!

2016. ápr. 11. 20:14
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
57%
Ha egyikőjüket sem hozza zavarba,akkor igen,normális.
2016. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem normális. Elég beteges viselkedés, ilyenkor már meg kell adni a másiknak a privát teret.
2016. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 szamo77db ***** válasza:
52%
Szerintem sem normális. Az én anyám mindig a hátát akarta mosatni velem, persze hiába. De nagyon kellemetlen helyzet volt.
2016. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
87%

hát nem tudom. Kinek mi, én 22 évesen is láttam anyámat nesztelenül..Nem igazán érdekelt.

Haverommal beszélgettem még középsulis időkben, akinek van egy gyönyörű nővére..és mivel megkérdeztem elmondta hogy látta már mesztelenül. Szerintem egyértelműen egyén függő hogy ki hogyan reagál rá. Van akiben előjön a rejtett perverzió..bennem pl egyáltalán nem.

2016. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Szerintem nem egészséges ebben a korban...
2016. ápr. 11. 20:28
 6/46 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem sem egészséges.


Az más, ha véletlenül meglátja, előfordulhat ilyen közös háztartásban, na de hogy direkt behívja.... Ez nekem kifejezetten beteges.

2016. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk a nemekre lennék igazán kíváncsi. Mármint aki azt állítja hogy beteges. Valószínűleg mindegyikőtök férfi (Én is az vagyok) és kiindulunk magunkból vagy csak egy nézet alapján hogy vajon mit gondolhat a fiú ha meglátja meztelenül az anyját. Fordított esetben mit gondolhat az anya? Valószínűleg ártatlan gondolatokat és nem azt amit egy férfi ilyenkor gondolhat. Szerintem ez egy tökre természetes dolog ami egyáltalán nem mindennapos.
2016. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
20%

Nem normalis. Beszéltetek már erről?

Akár külön külön akár együtt?

2016. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
77%

Nehogy beteges legyen már. Ti azok vagytok.

Egy gyerek, meg egy anya. El vagytok ti torzulva.

2016. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
86%
Szegény természeti népek, ahol mindenki látja egymást ruhátlanul, mennyire nem egészséges az ő életük.....
2016. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!