Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti szoktatok veszekedni a...

Ti szoktatok veszekedni a rokoni családdal karácsonykor?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 19:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
32%

Nem szokott lenni. Nem nagy a család és inkább az a fajta, aki összefog ha kell, de nem jópofizik. Ez anyu családja (mi plusz Anyu két kb 60 éves húga és gyerekeik, unokák). Nem jellemző, hogy vki más életébe beleköt, okoskodik. Viszont nagyon mély beszélgetések sem szoktak lenni, olyan laza, kellemes az egész, apróbb ajàndékok, kis sütizés, pár mondatos beszélgetések, gyerekek megcsodálása, egy-két emlék felidézése, aztán hazamegy mindenki.

Szüleim gyerekkoromban veszekedtek egymással, de most amikor megyünk visszafogják magukat.

Párom apja elég nagyhangú, de veszekedés az ő családjával töltött délután se szokott lenni.

2019. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
28%

Miota megszakitottuk a kapcsolatot a rokonokkal mar nem.

A karacsony ne arrol szoljon, hogy 20 fele kaja van es meg ok fujjognak. Mi lakunk kozel anyaekhoz. Igy nekem kellett segiteni neki rengeteg mindenr keszitett. Megjottek tesomek fujjogtak duzzogtak. De persze semmiben sem segitettek.

Elegem lett.

2019. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
24%
Igen éspedig azért mert az asszony elkezd ugatni nekem, hogy mennyi pálinkát iszok meg, mondom mi közöd hozzá, jár a pampogoja,de melozni nem húz el, farát vakargatja otthon, a kaja amit csinál meg egy moslék az utobi idobe.
2019. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Most az egyszer komolyan nem értem, mért pontoztak le 😂
2019. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
35%
Persze, sportszeruen ! Erre talaltak fel a karacsonyt !
2019. dec. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
49%
Én jól berúgok és általában felborítom a karácsonyfát. Aztán szoktak velem veszekedni de nem értem miért.
2019. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én is úgy be szoktam rúgni, hogy összehányom mindig a wc-t. Jó, mert velem evégett évek óta nem foglalkoznak, csak legyintenek, hogy "na, ez már megint a szokásos műsort nyomja" és békén hagynak. A többiek jól elvannak, és örülnek, hogy nem ittak annyit, mint én.
2019. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 szamo77db ***** válasza:
Nem. Semmilyen kapcsolat nincs velük. Semmit nem tudok róluk. Persze ez visszafelé is igaz. Nem érdekelnek. Még a képeslapok is elmaradtak jó néhány éve.
2019. dec. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!