Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megeri vacakolni a karacsonnya...

Megeri vacakolni a karacsonnyal, ha senki sem ertekeli?

Figyelt kérdés

A kerdesem arrol szol, hogy elofordult e mar veletek, hogy kora reggeltol talpon voltatok, hogy elkeszitsetek valami kulonleges vagy klasszikus menut, aztan takaritas, aztan feldisziteni a nappalit, gyonyoruen megtalalni stb.

Pl tavaly is ez volt, egesz nap szenvedtem anyukammal, aztan amikor a trstverem es ferje megjott, saros csizmaval osszejart mindent, semmi megjegyzes a dekoraciora vagy etelre, sot inkabb a fintorgas ment..meg olyan bunko aprosagok: pl ugy talaltunk meg hogy egy-egy szaloncukor is ott volt mindenkinek az etkeszlete mellett, erre a noverem fogja es fintorral az arcan ledobta a 2 meterrel tavolabb levo majd minden letezo dologba belekotott es veszekedett.. apam is csak gunyolodott mindenkivel, regi kellemetlen torteneteket felhozva es magat nagyon viccesnek kepzelve.

Senki sem mondott annyit sem, hogy kossz.

Ma mar nincs kedvem keszulni.

Ez Baj?

Miert ennyire erzeketlenek az emberek?


2019. dec. 24. 08:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
“erre a noverem fogja es fintorral az arcan ledobta a 2 meterrel tavolabb levo szekrenyre es minden letezo dologba belekotott es veszekedett”
2019. dec. 24. 08:22
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Így nem érdemes vesződni.

Az én családom szerencsére normális. Értékelik a törődést és a készülődést.

2019. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen fölösleges. Majd, ha neked lesz saját családod, akkor érdemes lesz. Egyébként jó tanácsként írom, hogy érdemes a nagyobb feladatokat időben elosztani. Nem 24-én kell mindent csinálni, mert csak kidöglötök. Takarítani előbb is lehet. Sőt sok sütit előre is meg lehet sütni. Mi még a fát is 23-án díszítjük. Ünnepeljetek és ne robotoljatok!
2019. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem érdemes. Annyit tennék, ami ahhoz kell, hogy jól érezzem magam. Fát díszítenék, saját szobámat feldíszíteném, kaját főznék, de semmi terítés. Aki jön, szed magának, és eszik. Ha pofát vágnának vagy szóvá tennék, halálnyugodtan közölném, nem strapáltam magam, mert az eddigi tapasztalatok alapján nekik ez nem fontos, én pedig senkire sem szeretnék ráerőltetni semmit.

(Én totál egyedül vagyok, fogok fát díszíteni, készítek többféle, de egyszerűbb ételt, ami finom, olvasok, színezek, filmezek, tervezgetem a jövő évet, stb. Mindezt azért írom, hogy a magad karácsonyát ne rontsd el azzal, hogy semmit nem csinálasz, ami a te jókedvedet szolgálná.)

2019. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt mar hasonlo
2019. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok a fenébe ha ilyenek. Odaba**nék egy vajas kenyeret azt nesze.

Jövőre majd lehet azon poénkodni, hogy milyen hülyén néztek ezek az emberek. Na az a kellemetlen.

2019. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem éri meg így vesződni. Én már a szaloncukros esetnél felálltam volna és megmutattam volna a rokonságnak hogy merre van az ajtó vagy én mentem volna el. Minden tiszteletem a tiéd, hogy vagy annyira türelmes és még egyáltalán megfordul a fejedben hogy újra megcsináld. Tudomásul kell venni, hogy vannak olyan családok, ahol ilyesmit nem lehet és nem is kell csinálni.
2019. dec. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:(
2019. dec. 24. 09:44
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy a karácsonnyal, semmivel se érdemes vacakolni, ha nincs aki értékelje.
2019. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3-an vagyunk (+kutya). Anyumnak szóltunk apával, hogy nem kell olyan sok minden. (minden évbe kitett magáért, és meg is köszöntük stb.). Süteményeket anyukámmal megcsináltuk, tegnap előtt apa, én, anya feldíszítettük a fát. Ma még megcsinálja anyu a levest, egy ilyen krémes sütit (abba segítek neki), sajtgolyót meg krumplit. Én elpakolok a nagyszobába és megterítek. Aztán ennyi a nagy ünnepi készülődés :D
2019. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!