Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megeri vacakolni a karacsonnya...

Megeri vacakolni a karacsonnyal, ha senki sem ertekeli?

Figyelt kérdés

A kerdesem arrol szol, hogy elofordult e mar veletek, hogy kora reggeltol talpon voltatok, hogy elkeszitsetek valami kulonleges vagy klasszikus menut, aztan takaritas, aztan feldisziteni a nappalit, gyonyoruen megtalalni stb.

Pl tavaly is ez volt, egesz nap szenvedtem anyukammal, aztan amikor a trstverem es ferje megjott, saros csizmaval osszejart mindent, semmi megjegyzes a dekoraciora vagy etelre, sot inkabb a fintorgas ment..meg olyan bunko aprosagok: pl ugy talaltunk meg hogy egy-egy szaloncukor is ott volt mindenkinek az etkeszlete mellett, erre a noverem fogja es fintorral az arcan ledobta a 2 meterrel tavolabb levo majd minden letezo dologba belekotott es veszekedett.. apam is csak gunyolodott mindenkivel, regi kellemetlen torteneteket felhozva es magat nagyon viccesnek kepzelve.

Senki sem mondott annyit sem, hogy kossz.

Ma mar nincs kedvem keszulni.

Ez Baj?

Miert ennyire erzeketlenek az emberek?


2019. dec. 24. 08:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
A nővéred meg a férje nem a karácsonyt nem értékeli csak szimplán tapló bunkók.
2019. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez ment sokáig, nálam volt az összejövetel, készültem rendesen, a tesómék csak szemétkedtek, gúnyos megjegyzéseket tettek. Azóta beszüntettem, nem csinálom. Barátokat hivok helyettük, akik értékelik.
2019. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim nem élnek együtt, édesanyámnál szoktam lenni egy-két napot ilyenkor.

Ilyenkor bátyám is ott dekkol, ami azt jelenti, hogy elvonul és várja az ételt+ajándékot. Ő persze senkinek sem ad semmit, bevásárlásban, mosogatásban (abban nagyon ritkán mintha valami hatalmas dolgot tenne segít) nem segít, semmiben. Néha beszól, hogy ez meg ez nem ízlik neki. Ennyi. Néha megköszöni. Anyám egy ideig engem (!!!!) hibáztatott, hogy miért nem beszélgetek vele, meg vehetnék neki ilyen meg olyan ajándékot. Aztán belátta, hogy nem bennem van a hiba.

Én értem, hogy önzetlen testvéri szeretet, de ha a másik a minimumot sem teszi meg értem, én miért ugráljam körül?


Kitartás kérdező! Lehet anyuddal kettesben kéne ünnepelni.

2019. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lehet, hogy hárpia vagyok, de már a bejáratnál szóltam volna, hogy sáros cipőt le, mert itt tisztasag van, nem szeretnék koszt. Mondjuk nekem magamnak is elképzelhetetlen lenne, hogy vendégségben ne azzal kezdjem, hogy megkérdezem, levegyem-e a cipőt.

Szaloncukros eset, kötekedések: “Minden rendben, Juliska? Nem vagy elégedett valamivel? Mondd csak el!”

Apád sztorizgatása: “Igazán örülök, hogy te úgy szórakozol jól, ha másokat kellemetlen helyzetbe hozol, ráadásul a szeretet ünnepén”

2019. dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Be kell vonni mindenkit a munkába, segíteni kell egymásnak. A rokoni látogatást lehetőleg mellőzni. Az majd jöhet a két ünnep között vagy januárban.
2019. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vesződni semmiképp sem érdemes. Annyit és úgy készülődjetek, ami nektek jól esik, örömet okoz.
2023. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!