Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Személyes ADAT-e a NÉV? /3...

456123 kérdése:

Személyes ADAT-e a NÉV? /3 eve elváltam, és nem tudom a feleségem nevét. Senki nem mondja meg. Most "eltűnt" Angliában. Hogyan kerestessem? (pl. Rendőrség nem illetékes)

Figyelt kérdés
jogsi első férje nevén, útlevél második férje nevén, személyi ig. a harmadik (ÉN) férje nevén
2017. nov. 5. 11:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%

Icipici logikus gondolkodás : leánykori név, mond valamit?

Miért nem hagyod békén?

2017. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
Most tényleg eltűnt vagy csak elköltözött és nem tudsz róla semmit?
2017. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

2,


Ha eltűnt volna, a rendőrség illetékes lenne.

2017. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

3 figyelmetlenség számomról. Az "eltűnt" rész után írtam a kommentmemet végig kellett volna olvasnom.


Ebben az esetben szállj le róla oka van annak hogy nem akarja hogy tudj róla.

2017. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

3 eve elváltam, és nem tudom a feleségem nevét



a VOLT feleséged nevét?

2017. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de a három éve elvált férje elől joga van "eltűnni", nem tartozik neked elszámolással. Szerintem kerestetni csak családtag kerestethet, hagyd is rájuk a dolgot. Lehet, hogy ők tudják is, hogy hol van.

A neveket illetően meg leánykori névvel kereshető, illetve meg lehet adni azt a 3 nevet, amit használhat.

2017. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem hagytál ki semmit a történetböl, akkor semmi közöd hozzá.


Ha netán valami jogi ügyböl kifolyólag keresed, akkor meg hivatalosan megkeresik - illetékes lesz a rendörség!

2017. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
A rendőrség nem illetékes, vagy nem akarod hogy tudják: az ex-nejed után kajtatsz? Ennyi erővel lehetsz egy bántalmazó pasi is, aki a volt áldozatára vadászik....
2017. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretné, hogy megtaláld, akadj le róla.
2017. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
29%

Valószínű, hogy ha az asszonyka a leánykori nevét eltitkolva már a HARMADIK férjét fogyasztotta, majd meglépett külföldre, akkor a kérdező nem jókedvében vagy unalmában keresi.

Gondolom a hölgy foglalkozás szintjén űzi a férjhezmenést és a férjek pénzével való meglépést.

Ha valaki úgy vesz el, hogy még a valódi nevemet se tudja, azt nem nehéz kiforgatni a vagyonából. Már bocsi.

2017. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!