Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te is félsz a családi összejöv...

Te is félsz a családi összejövetelektől mert szégyellsz valamit?

Figyelt kérdés
Nő vagyok,most éppen többen is terhesek másodikkal,valakinek új munkája van,többen költöztek,házat vettek, én meg nem tudok semmit felmutatni... azt hittem legközelebb bejelenthetem hogy babánk lesz, vagy dolgozom végre,(4 éve itthon vagyok a gyerekkel), plusz jelenleg apám üres házában lakunk,de majd át kell költöznünk,csak még gyűjteni hogy hitelt vegyünk fel. Ha majd kérdezgetnek egy senkinek fogom érezni magam, még rokonok szerint még bénán is főzök :p :( ti is meséljetek..
2019. dec. 26. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Mondd meg nekik h megasrol telebesz#rod h ok mit kurtk ossze es ne kerdezgessenek a privat ugyeitekrol. Miert fozol nekik ????? Mi van? Nyugi,nem fozunk akarkinek,pihenj,ne mondj el semmit nekik,szolj parodnak is. Es nem dicserunk meg mindenkit csak ugy illembol. Nem tudjak h nem fozol tokeletesen ha nem fozol nekik.

N

2019. dec. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Miert igy allsz hozza? Ha barki a fent emlitett okok miatt lenez, az oket minositi es nem teged/titeket.

En a te helyedben a feltett kerdesekre nagy mosollyal az arcomon valaszolnek:

No es mikor jon mar a baba? - haha kedves anyuka, igyekszunk, igyekszunk, remenyeink szerint nemsokara ;)


Ejj Katika, azert mar ideje lenne munkaba menni - Minden tolem telhetot megteszek, remelem nemsokara pozitiv hirekkel szolgalhatok ;)


Hat ez a halaszle jol el lett sozva! - Bela bacsi nem kotelezo megenni, ha gondolja csinalok egy szendvicset haha :)


Hidd el az ilyen kedves rokonsaggal csak ugy lehet elbanni, ha ignoralod a beszolasukat. Elkezdhetnel vitazni, de azzal a sajat karacsonyodat teszed tonkre es meg a vegen neked lesz buntudatod.

2019. dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Azért, ha még ha a hitelhez gyűjtenetek kell, hogy költözni tudjatok, akkor én a munkát előbbre venném, mint a második gyereket. Miért vagy otthon 4 éve? Elhiszem, hogy ez szégyen.
2019. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Körülöttem a csillárról is gyerekek lógnak a rokonságban, az unokatesóim/feleségeik döntő többsége éppen otthon van gyesen/gyeden. Mi 3 éve próbálkozunk a férjemmel és nem jön össze a baba. Legalább 3-4 ember megkérdezi alkalmanként, hogy mikor akarunk már gyereket. Viszont én úgy gondolom, hogy senkinek semmi köze az orvosi problémáimhoz, így kénytelen vagyok állandóan valami félmondattal elütni és villámgyorsan témát váltani. Vagy közlöm, hogy "majd szólok". Ettől függetlenül szeretem őket, és szeretek velük találkozni is. Ne hasonlítgasd magad másokhoz, és beszéltesd inkább őket, ha nem akarod, hogy te legyél a téma. Vagy üsd el humorral, bármivel.
2019. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Ezek szerint te is tudod, hogy valami nem jó. Azért van szégyenérzeted.

Amiről nem tehetsz azt nem kell szégyellni.

2019. dec. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Nem most kellene szégyenkezned, hanem az összes többi napon amiatt, hogy semmire kellő vagy.

És nem te veszel lakást, hanem a férjed, aki valami csoda fojtán eltart

2019. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk egyébként detto. Ha van jó munkád, minden okés az életedben, lelkileg testileg akkor senki le se szar (kivéve ha kedvenc vagy). Ha azonban gáz van, szinte megérzik, aztán mennek rád katasztrófa turistáakodni. Ilyen ez.
2019. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!