Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti hogy viselitek ha valaki...

Ti hogy viselitek ha valaki váratlanul beállít és maradni akar?

Figyelt kérdés

Távoli unokatestvér akivel már évek óta nem beszéltem. Szombaton teljesen váratlanul beállított 16 óra körül, kb 100 km-re lakik egyébként. Bár nem szeretem az ilyet, jó mondom jöjjön be. Beszélgettünk pár órát. Azt mondja már úgyis későre jár akkor itt marad éjszakára. Na itt szakadt el a cérna. Semmi kérdés hanem kijelenti hogy itt marad. Mondom az egy dolog, hogy váratlanul beállítasz, iszunk egy kávét beszélgetünk stb de ez nem így működik, hogy akkor te most itt alszol nálunk. Kivittem a buszhoz és pont elérte az utolsó közvetlen buszjáratot. Barátnőm szerint túl szigorú voltam, kibírtam volna ezt az egy éjszakát. Ki mit gondol?

38F


2020. jan. 1. 22:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy teljesen igazad van, és minden tiszteletem a tiéd. Végre nem egy nyávogás, hogy "nyakunkon maradt a rokon, nem merem neki megmondani, hogy menjen el".


Nekem amúgy a szemöldököm leszalad a homlokomról, mikor ilyeneket olvasok, hogy ő bejelenti, hogy ott marad. Kész, hogy milyen emberek vannak.

2020. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért én ilyen merészen nem merném kijelenteni hogy “ na akkor itt maradok “. Egyébként is ki tudja ti mit terveztek, lehet aznap este mentek el vacsorázni stb, vagy csak éppen nincs kedvetek egy rokonhoz aki csak úgy beállít. Szerintem jól tetted, azért tudja már a határokat:D
2020. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
99%
Nem hóvihar vagy egészségügyi probléma miatt nem tudott utazni, így oka sem volt annak, hogy szó nélkül befogadjátok éjazakára. Ha valaki arra játszik, hogy húzza az időt, aztán úgysem rakják ki, inkább undorító, mint eltűrhető. Jól csináltad, máskor sem kell meghajolni, mert még a végén kis családostól jön legközelebb egy hétvégére maradni.
2020. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy bátor, talpraesett ember! Szeretnék én is ilyen lenni.
2020. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
36%
Valamit akart, csak a végén nem mondta meg. Lehet, hogy másnap reggel is abban a városban volt dolga. Van összeveszett a feleségével/barátnőjével. Volt nála váltás ruha?
2020. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt akarom, hogy ne maradjon. Sőt váratlanul ne is állítgasson be senki sem, van telefon, lehet csörögni, hogy igénylem-e egyáltalán a társaságát akárkinek is. Úgyhogy mehet haza.

Jól tetted, hogy elküldted. Kedves is voltál vele, a buszhoz se lettél volna köteles kivinni.

Akkor mit kezdett volna magával, ha otthon sem vagytok?

2020. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy valamit akart, csak előbb kipenderítetted, mint hogy előadhatta volna. Nem kár az ilyenért.
2020. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
Ha évek óta nem beszéltetek akkor az ajtót sem nyitottam volna ki neki! 😂😂😂 De jól tetted amit tettél! Grat!👌
2020. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Ismerősi/rokoni körömben valahogy senkinel sem jut eszébe, hogy váratlanul jön, és maradni akar.
2020. jan. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Jol tetted, hogy kiraktad. Ha maradt volna ejszakara, akkor masnap is ugyanigy ..... es ket het mulva arra jottetek volna ra, hogy sokkal nehezebb kirakni, mint elso este lett volna.
2020. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!