Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan védhetem meg magam?

Hogyan védhetem meg magam?

Figyelt kérdés
Anyámnak az új pasija kezd egyre furcsábban viselkedni velem... Pl jöttem haza munkából,lefeküdtem az ágyra, ő meg bejött hozzám ittasan, és adott egy nagy puszit az arcomra... nem köszönős puszi volt, már a konyhában köszöntem neki,hogy megjöttem... Aztán pár napja bejött hozzám ismét a szobába,és megmutatta a laptopját. Aztmondta kapcsoljam be... (ő is simán betudta vna nem is értem ehhez minek kellek én....) aminek a háttere egy pucér csaj volt.. Nem is értem nekem minek mutogat ilyet... meg egyszer fésülködtem a fürdőben,és random megkérdezte,hogy randizni mész... mondom nem... erre valahogy szóba jött hogy vtam e már pasival,mondtam h igen..erre mondta h ja hát gondoltam hogy nem vagy szűz... meg ilyenek.. úgy érzem egyszer ha anyám nincs itthon,rám akar majd mászni. Ez egy megérzés...Mintha bejönnék neki,de én undorodom.... Szerintetek mit csináljak?? 20L
2020. jan. 30. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szólj anyukádnak, hogy mekkora taplóval van együtt.
2020. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonymousreview60 ***** válasza:
95%

1. Anyukáddal kell megbeszélni, hogy tegye helyre a fazont.

2. Ha ez nem megy, akkor te is bekóstolgathatod a fazont, hogy ne legyen kedve veled foglslkozni.

3. Ha ez sikertelen, költözni kell.

2020. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
anyam leginkabb azert van vele, mert sok penze van,igy megvan mindenunk... de en mar nem birom ezt,hogy ha meghallom hogy jon haza a pali..gyomoridegem lesz... remelem hogy megert majd engem...
2020. jan. 30. 16:17
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Leírom a tipikus Gyakoris választ:


"Kőtözzé ele"


Komolyan!

Nem tudsz lelépni? Kolesz, kani, sereg,...?

2020. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Most rakd helyre, különben előbb vagy utóbb képes lesz megerőszakolni téged.


Anyádnak meg gratulálok. A f/sz meg a pénz fontosabb, mint a lánya épsége.

2020. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Egyelőre ne szólj róla anyudnak, hiszen nem történt semmi konkrét. Ha a pasi legközelebb hasonlót csinál, szólj be neki. Nyugodtan mondd ki, amit gondolsz, ugyanúgy, mint amiket itt is leírtál, aztán meglátod, hogy reagál. Remélhetőleg észbe kap. Ha nem, akkor mondd el anyudnak. Semmiképp se hagyd, hogy nyeregbe érezze magát és az meg eszedbe ne jusson, hogy magadat okold bármilyen helyzetért. Mondjuk az látszik, hogy nem 15-16 éves vagy már, észrevetted ezeket a jeleket.
2020. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Azt hiszi,hogy pénze van és igy téged is megvehet elõbb-utóbb.A kérdés,hogy az anyud hisz e neked?!Az anyum barátja vitt kocsival egyszer valahova és meg simogatta a combomat.Rögtön megmondtam otthon.Soha többet nem mert hozzám érni.
2020. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig azonnal mondd el anyukadnak ezeket, és hogy nem érzed magad jól vele.
2020. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Anyukádat nem tudjuk, hogy reagál, de el kéne mondanod neki a félelmeidet, hogy így viselkedik veled a pasija, de ha beszólsz a pasinak az sem jó, mert mondtad pénzes pasi, mi van ha ellened fordítja a tényeket érted? Valami bizonyíték kellene amit megmutatsz anyukádnak, ha nem hisz neked, akkor a rendőrség, ilyen helyzetbe muszáj magadat védened, mert ha anyukád hülyén reagálja le akkor tessék elmenni a rendőrségre.


Amúgy anyukád tényleg jobban meggondolhatta volna kivel kezd párkapcsolatba, de az is lehet hogy a pasi manipulálja, mint ahogy téged is próbál.


Ne hagyd magad!

2020. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el anyukádnak! Nekem anyu barátja simogatta a lábomat, meg kérdezgette, hogy szűz vagyok-e. Én elmondtam. Akkor volt nálunk utoljára a pasi, anyukám kidobta. Nekem azért is volt nagyon rossz, mert egyébként jóban voltunk, nemcsak anyu pasija volt, hanem a pórapukám.
2020. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!