Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan védhetem meg magam?

Hogyan védhetem meg magam?

Figyelt kérdés
Anyámnak az új pasija kezd egyre furcsábban viselkedni velem... Pl jöttem haza munkából,lefeküdtem az ágyra, ő meg bejött hozzám ittasan, és adott egy nagy puszit az arcomra... nem köszönős puszi volt, már a konyhában köszöntem neki,hogy megjöttem... Aztán pár napja bejött hozzám ismét a szobába,és megmutatta a laptopját. Aztmondta kapcsoljam be... (ő is simán betudta vna nem is értem ehhez minek kellek én....) aminek a háttere egy pucér csaj volt.. Nem is értem nekem minek mutogat ilyet... meg egyszer fésülködtem a fürdőben,és random megkérdezte,hogy randizni mész... mondom nem... erre valahogy szóba jött hogy vtam e már pasival,mondtam h igen..erre mondta h ja hát gondoltam hogy nem vagy szűz... meg ilyenek.. úgy érzem egyszer ha anyám nincs itthon,rám akar majd mászni. Ez egy megérzés...Mintha bejönnék neki,de én undorodom.... Szerintetek mit csináljak?? 20L
2020. jan. 30. 16:04
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Szerintem maximálisan esélyes hogy neg akar mászni, de nég az erőszakot is kinézem brlőle, főleg, ha iszik
2020. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mondd el. Ha anyud nem hisz neked, akkor készíts titokban videofelvételt.


De a legtöbb anyának fontos a gyermeke, és fontosabb a te testi-lelki épséged mint a jólét.

2020. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Azonnal szólj anyukádnak! Ez nem gyerekjáték! Mindent mondj el neki részletesen! Meg kell értenie anyudnak, nem lehet olyan önző, hogy a saját lányát veszélyezteti!
2020. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem okos dolog ilyesmit leírni, utólag lelkifurid lesz, hogy édesanyádat hogy megalázod ezzel
2020. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#14 Igeeen, igazad van. Hagyja csak magát szépen megerőszakolni, ugye?
2020. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!