Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jól döntöttem? Nem találkozunk...

Jól döntöttem? Nem találkozunk a családdal, én és a gyerekeim mert féltem őket a virustól. Eddig gyakran találkoztunk a családdal akik 5-en vannak felnőttek. Dolgoznak társaságba járnak. Nem félnek a Corona vírustól, így nem is vigyáznak igazán.

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A te döntésed, te gyerekeid. Ha te így látod jónak, akkor jól döntöttél. Az teljesen mindegy, hogy mit ír itt egy csapat arctalan idegen. A ti életetek a te felelősséged.
2020. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Jól döntöttél,biztos jól megvannak nélkületek is.
2020. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eleinte határozottabb voltam,most kezdek elbizonytalanodni. Magányosak vagyunk így.

A telefonos kapcsolat tartás egy idő után elvesztette az erejét.

2020. máj. 4. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Ettől még ne add fel, oka volt annak, hogy így döntöttél. A gyerekeid érdeke is, hogy amennyire tudod, csökkentsd a kockázatot. Másodlagos szempont, hogy ingerszegényebb lett az élet, de legalább nem betegek.
2020. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

OFF:

Elég nehéz kihámozni, miről beszélsz, mert rosszul használod a "család" szót.

Nem, a családod nem 5, más helyen lakó felnőtt, hanem a párod (ha van) és a gyerekeid. Velük meg gondolom, együtt laksz.


Jogos, hogy most kezdesz elbizonytalanodni, mert most változtak a szabályok is.

Ha vidékiek vagytok (nem Bp-en és nem Pest megyében laktok és dolgoztok), akkor véget ért számotokra a kijárási korlátozás. Ez esetben találkozhattok azokkal, akik szintén vidékiek. Ha a rokonaitok, akiket "család"-ként emlegettél, ebbe a kategóriába tartoznak, akkor találkozz velük (ha egyébként te és a gyerekek szeretnének találkozni).

Ha valaki a történetben nem vidéki, akkor ne találkozzatok.

2020. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!