Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elfogadjátok a párotok családj...

Elfogadjátok a párotok családját és ő a tiédet? Családi összejöveteleken részt vesztek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, elfogadom.Jópofizok nekik.Nem olyan, mint a saját szülők.De soha nem ér fel az én vér szerinti családommal.
2020. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom, de nem kifejezetten kedvelem őket.
2020. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Párom szülei nem csinálnak családi összejöveteleket, van olyan év, hogy nem is találkoznak rokonokkal, közben büszkélkednek, hogy mekkora a szeretet és az összetartás. Az én családomhoz nem jönnek, és szóvá teszik, hogy milyen dolog "folyton" találkozni meg összejárni. Ezért nem szeretem őket. Lehet, hogy nekik nincs igényük rá, de ne akarják ezt másra is ráerőltetni, amúgy ők is megvannak hívva, 5 év alatt egyszer sem jöttek.
2020. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nagyon jó fej szülei vannak. Egy tesója van, ő is normális. Vele ritkábban találkozunk, mert máshol él. De a szüleivel minden héten. Az én szüleim is jó fejek. Szóval nincs gond. Szoktunk közös programot is csinálni.

Mindannyian fiatalosak, normálisak. Nem olyan megkeseredett, vén szipirtyók, akik mindenkit b_aszogatnak.

2020. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Férjem elfogadja/szereti az Én családomat, soha egy rossz szót nem szóltak még hozzá, sor kifejezetten szeretik és az első perctől kezdve mindenki elfogadta.

Visszafelé sajnos ez már nem mondható el. Én is szeretem az Ő családja egy bizonyos részeg. Kisebb családja van lényegesen, mint nekem, így végülis kevésbé kellett 'alkalmazkodnom'. Az egyik testvérét viszont kifejezetten nem szeretem, az állandó megjegyzések miatt, maga a természete miatt. Többször próbáltam felé nyitni és 'elfelejteni' egy-egy negatív dolgát, de sajnos állandóan rátett mégegy lapáttal, így hát Őt Én teljesen hanyagolom, nem megyek hozzájuk, nem találkozok vele. Viszont az elmúlt időszakban párom rájött mi is a problémám a viselkedésével, így Ő sem megy már. (Pedig soha nem beszéltem ellene, maximum elmondtam Én mit hogy látok/érzek és nem szeretnék vele találkozni, ha szeretne Ő mehet, de Én nem vagyok hajlandó oda menni, és ezt megértette ) :)

2020. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

#5.

Bele-bele javított a telefonom , elnézést.

Családja egy részét *

2020. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A férjem és a szüleim nagyon jó viszonyban vannak, minden családi ünnepen ott van, családtagnak számít.

Én csak a férjem testvérét és az ő családját ismerem, és őket nagyon szeretem is, szoktunk találkozni, de családi ünnepen nem vettem még részt, mert ott az anyjuk is ott van, akinek nem vagyok bemutatva, nem is véletlenül. Engesztelhetetlenül gyűlöl látatlanban, elvettem tőle a kisfiát, a családom is egy söpredék (orvosok, de mindegy), nem ugyanolyan a származásunk (mintha még mindig a Rákosi-korszakban élnénk...), és egyébként sem vagyok való feleségnek, mert csak (valószínűleg, mert nem ő választott ki a fiának). Először csak simán nem mutatott be neki a férjem, később már én kértem, hogy egy ilyen elmebeteggel hadd ne kelljen találkoznom. Vannak ebből feszültségek, a férjem tesója persze nem örül. Most érkezik az első gyerekünk, sajnos ez boríthatja a rendszert, de meglátjuk. Viszont ennek a bolond nőnek én nem akarom kitenni magamat és a gyereket...

2020. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A férjem szüleivel nem tartjuk a kapcsolatot 11 éve, a tesóját és az ő családját szeretem, de ők külföldön élnek.

A férjemet az én családom teljesen elfogadta, minden családi bulin ott vagyunk.

2020. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönösen jó a viszony, mindkét oldalon. Sőt, a szüleim és a férjem szülei nélkülünk is összejárnak időnként. Jóban vannak. :)

Gyakran vannak családi összejövetelek, évente 1x meg gigarendezvény - az apósom családjában (unokatestvérei és azok összes leszármazottjai). Kerti party, 100+ fős részvétellel. Hálás vagyok a sorsnak, hogy az enyémhez hasonló értékrendű és mentalitású családot kaptam a férjem oldalán.

2020. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen jobban kijövünk egymás szüleivel, mint mindenki a sajátjával :D
2020. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!