Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért én vagyok a hibás, ha...

Miért én vagyok a hibás, ha nem vagyok 8 éves és nem tudok egy 8 évessek mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Jöttek nálunk nagynénémék. Nagynénémnek van egy lánya, aki 8 éves. Én és a tesóm nem játszottunk vele, mivel nem vagyunk 8 évesek és nem a 8 éveseknek való dolgok érdekelnek minket. Erre fogták magukat, és 4 nap után hazamentek. Most mi vagyunk a hibásak, anyámék nem engednek sehova, mert megcsináltuk tesómmal a balhét. Ha annyira sajnálja, akkor miért nem játszottak vele ők?

Miért mi vagyunk azért a hibásak, mert nem szeretünk 8 évesekkel játszani és kész kínszenvedés volt az is, hogy leüljünk vele játszani, mivel nem vagyunk egy korosztály es 2 tinédzser gyereknek nem egy 8 éves társaságára van szüksége 2 héten keresztül.


2020. júl. 3. 18:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Nem szeretem a kisgyerekeket és ritkán játszok velük. Unokatesóm sokszor van itt. Ő egy évvel idősebb és amikor ketten megyünk az eggyik rokonhoz ő gügyög a kisgyereknek és játszik vele én meg csak ülök és nézem hogy ez gáz. ()az én szemszögemből
2020. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolóból kiindulva szerintem is el kéne fogadni egymást és azt hogy nem mindenki szeret fiatalabbat pesztrálni és ezért nem kell lenézni, tiltogatni meg csesztetni másokat. Nálunk is van olyan a családban, aki nem nagyon tud mit kezdeni a kisebbekkel, hozzá nem küldjük őket, ennyi. De nem sértődik be látványosan senki és nem akarja ràerőltetni sem senki, hogy azért bírjál már ki x időt...komolyan, akik itt kardoskodnak, megnézném, hogy ha valaki rendszeresen olyan dologra kènyszerítené (merthogy ez rendszeressé szokott ám vàlni családokban, ha már x időt úgyis kibír) amihez abszolút semmi kedve, amivel nem is tud mit kezdeni, akkor ö mit szólna... jah várjunk csak hàt ezeknek az embereknek a fröcsögèsèvel van tele ez a szerencsétlen oldal is... na ugye...
2020. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%
13-as nàlad nagy baj van fejben... őszintèn sajnállak, szerintem nem àrtana megdolgoznod a gyerekkorodat egy terapeutával és csak nagyon remélem, hogy neked nincs gyereked...
2020. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
26%

#13 Igen nevetségesek vagytok, de jót mulattam rajtatok.

Van gyerekem, három. Van kisebb unokatesó is, nem is egy, vannak a barátainknál is kisebb gyerekek - és ahogy régebben amikor az éb gyerekeim voltak kicsik, akkor ott segítettek a nagyobb gyerekek ahová mentünk vendégségbe, úgy amikor hozzánk jönnek, akkor ők segítenek a kisebbeknek.

A vicces nem ez, hanem hogy 1. készpénznek veszitek egy sértett tini minden állítását és kicsit sem gondolkodtok el azon, hogy ha a 2 hetesre tervezett vendégségnek az első napján volt csak hajlandó játszani azzal a kisebbel és már a 4. napon összepakoltak a vendégek és elmentek, akkor ott talán kicsivel több is történt és talán nem is éppen úgy, ahogy ez a tini előadta.

2.fel sem fogtátok hogy azzal kezdtem folytattam és végeztem, hogy a szülei hibáztak.

Bármennyire is szeretnéd azt képzelni, a gyerekeimet soha nem kértem olyanra amit ne tudtak volna megtenni, elviselni, legyen az akár olyan, hogy együtt játszanak egy fele annyi idős gyerekkel. A titok nyitja hogy meg kell beszélni, el kell mondani ki mit vár el a másiktól és ki mire számíthat.

De csak simogassátok nyugodtan a fejecskéjét, attól még otthon állni fog a bál, csak meg sem fogja érteni hogy miért!

2020. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%

Kétgyerekes anyaként sem lenne túl sok kedvem pesztrálni egy 8 éves gyereket, aki nem az enyém, kistiniként főleg nem lett volna kedvem. Nem is értem, hogy ez miért lehet elvárás.

Kérdező, nem ti vagytok a hibásak, a nagynénéd van egy kicsit eltévedve, hogy úgy gondolja, hogy ingyen bébiszittert KELL játszanotok, hogy ő ki tudjon kapcsolni a felnőttekkel.

2020. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, nem vagy hibás. Egy 8 évessel én se tudnék mit kezdeni, pedig elmúltam már 30. És nem szép dolog erőltetni a vendégeskedést. Igenis nagy teher egy családnak anyagilag is, meg rengeteg pluszmunka. Hogy a nagynénéd megsértődött, az az ő baja.

A 13-as válaszolón meg jót röhögtem. 😀

2020. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
77%

Szanalmasak az ilyen szulok, mint az unokatestvered anyja.

Teljesen megertelek. Most tul azon, hogy nem tudtok egy 8 evessel mit kezdeni, pofatlansag rasozni a gyereket masra csak azert, mert anyuci pihenni akar. Nekem is van ilyen rokonom, en mar az elejen megmondtam neki, hogy nem vigyazok a gyerekere (akkor volt a gyereke kb 3-4 eves en meg 22), mert egyreszt nekem is dolgom van, masreszt nem vagyok szemelyi bohoc, nem tudok mit kezdeni egy 3-4 evessel. Anyuka verig volt sertve, mert nem erre szamitott, es most o hogyan fog pihenni? Mondtam, hogy azt maganak kell megoldania nem nekem.

El is mentek azonnal, de anyum velem ertett egyet.


Oszinten nem ertem, hogy ha anyuka minden alkalommal mar alig varja, hogy lepasszolhassa a kolykot, akkor minek vallalt gyereket egyaltalan....

2020. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!