Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen kollégával? Nem tudom én vagyok-e a hibás.

Figyelt kérdés

Egy biztonsági szolgalátnal dolgozok, ahol riasztásra házhoz megyünk. Ügyeletben ez a drága ember éjjel nappal aludni akar, és minden apró neszre megķattan amit kiad magából a környezete. Ha nappal-éjjel köhintek egyet, felállok a székből, kimegyek rágyújtani, BÁRMIT csinálok (a lehető leghalkabban, figyelek rá mindig), ha lapozok a könyvemben, bármit teszek morogni kezd. Ma már elegem lett belőle, mert nem képes semmit sem elnézni. Ő hangosan eszik, horkol, telefonál ha éppen ébren van, az persze nem baj.


Most komolyan menjek le alfába munkaidő elején és mumifikáljam magamat a végeig hogy meg ne zavarjam? Komolyan nem tudok mit csinálni! Beszélni nem lehet vele, felmondani nem szeretnék mert jól fizet (nekem), más meg nincs. Két váltás van, kollégát nem lehet cserélni.


Ilyen alakkal mit lehet kezdeni? Könyörgök árasszatok el tanáccsal, mert megőrülök.



2020. márc. 7. 14:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Nyilván az én vagyok-e a hibás dolog költői elem a kérdésben.
2020. márc. 7. 14:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem azért fizetik, hogy aludjon. Nyugodtan küldd el a fenébe, tegyen panaszt a főnöknél, ő baja. Ez akkor lesz a te problémád, ha magadra veszed.
2020. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az alvás zavar, a rohadt hisztije. Nem akarok spicliskedni. De volt már nap hogy lebasztam hogy semmit sem képes elviselni, akkor meg ment a bárányviselkedés.
2020. márc. 7. 14:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Na beengedte a káromkodást észre sem vettem :D remélem nem lesz baj
2020. márc. 7. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!