Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen lánybúcsús ötletek...

Milyen lánybúcsús ötletek vannak sógornőnek?

Figyelt kérdés

Mindkét anyós jelen lenne a lánybúcsún, visszafogottabb lánybúcsút szeretnénk neki.

Bombazzatok ötletekkel legyszi, szorít az idő!



2020. júl. 13. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%

#10 ez te vagy.

Mi nagyon jól éreztük magunkat, persze ehhez ismerni kell az anyósokat, mennyire jó fejek 🙂

2020. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
10, nekem meg nem jó buli. Nem vagyunk egyformák, én semmi szórakoztatót nem találok abban, ha fiatal nők seggrészegen vonulnak az után, koronával a fejükön, stb.
2020. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Értelek, én nem is akarlak megváltani, de itt most a kérdező ötleteket kért. Ezért írtam le neki a tapasztalatom.
2020. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%
írta, hogy ott lesznek az anyósok, visszafogottat szeretnének.
2020. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
Visszafogott volt, először vetkőző fiút is terveztünk, amíg nem tudtuk, hogy jönnek ők is. 😃
2020. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%
Teny, hogy nagyon fura, hogy itt lesznek az anyukák, Nekem se jutna eszembe de a kérdés igazából nem erre vonatkozott, ez már eldöntött teny(nek tűnik). Szóval a kérdésre válaszolva szerintem tartsatok egy egyszerű csajok napot valami kerti partival fürdőzéssel összekötve 🤷🏻‍♀️ Ha szolidat akartok ennél jobban szerintem fölösleges túl bonyolítani. Éreztették jól magatokat beszélgessetek egyet.
2020. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16%
Tie your mother down. Aztán Tie your mother-in-low down. Aztán lehet lánybúcsúzkodni a lengetősökkel.
2020. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!