Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális az unokatestvérrel való párkapcsolat, vagy szex, stb?

Figyelt kérdés

Nekem 2 unokahúgom is van és egyikkel sem tudnék elképzelni semmit, nem értem, hogy attól még, mert legális miért kell feltétlenül csinálni is, szerintem az unokatestvér szinte ugyanolyan közeli rokon, mint a nagybáty/nagynéni, elvégre a nagybátyád/nagynénéd gyereke, de a nagybátyáddal/nagynénéddel sem jönnél össze, mert beteg, szinte egy vér folyik az ereitekben.

Nagyon remélem sosem fogják legalizálni pl. a pedofíliát, mert úgy érzem azt is kipróbálnák az emberek, ha legális lenne. El sem tudom képzelni mi lenne ezzel a világgal, ha mindent szabad lenne. Kész káosz. Nem akarok igazából bele szólni más életébe, de akkor sem tartom normálisnak, ennyi erővel miért ne pettingelhetnél az anyáddal, vagy a testvéreddel, elvégre nem lesz belőle gyerek, nem is vérfertőzés, de még az unokatestvéredtől is születhet beteg gyerek, sőt hallottam másod unokatestvérekről is, akiknek beteg gyerekük született... Egyszerűen szerintem egy normális értékrendű embernek az ilyen nem fér bele és ennek kéne lennie a normálisnak, bár ugye mi a normális már ebben a világban.



2020. júl. 29. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, csak szerinted
Nem, nem csak szerinted
113 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Bármilyen közös vérvonalba tartozó rokonnal való szexuális kapcsolat vérfertőzésnek minősül amiből csak gnómok és elmebeteg utódok fognak születni

Én is érdekesnek tartom amikor valaki a saját unokatestvérébe szerelmes nem is egy topik szólt már itt erről

Na de nekem mindegy, azt csinálnak a nyomorultak amit akarnak ha már annyi látómező nem szorult az agyukba, hogy találjanak maguknak egy nőt, inkább a saját rokonukat toszogatják vérfertőző módon

2020. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek az elsővel,még ha le is pontozták..
2020. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
A cigányoknál ez normális.
2020. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

2 Nemtudom melyik abberált állat pontozott le, biztos valaki keményen döngeti az unokatesóját vagy akármilyen vérrokonát otthon, és ezt tök normálisnak gondolja XD


3 Ja hát ez a cigányoknál előfordul

2020. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó most nem is azt mondom, hogy az ük ük ük xy-onod xy-ával nem csinálhatsz semmit, de azért az unokatestvérrel való szex és egyebek tényleg túlzás és a szomorú az egészben, hogy ha ezek az emberek úgy nőttek volna fel, hogy ez illegális, akkor ők sem gondolnák ezt normálisnak.
2020. júl. 29. 18:04
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Unokatestvér számomra ugyanolyan közeli rokon mint a testvér,elképzelhetetlen bárminemü szexualitás
2020. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

5 Pedig az ük ük ük ük rokonoddal sem csinálhatod, mert a közös vérrokoni genetikát mind a ketten hordozzátok

És ha két közös genetika találkozik abból lesznek az értelmi fogyatékosok meg a gnómok

2020. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

3# Nem csak cigányoknál. A zsidóknál is szokás volt régen. Azért, hogy a vagyon a családba maradjon és tényleg rengeteg fogyatékos gyerek született. Kissé belterjes a szaporodás.

De ez a vidéki falvakban is jellemző volt, jártam olyan faluban, ahol kb 500 laktak és és abból 100 embernek Gál volt a családneve 😂 ...ott is minden második ember rokon valószínűleg.

2020. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

4 az 18-19-ik században az arisztokrácián belül is divat volt a belterjesség mert egy idő után már nem tudtak mással szaporodni csak egymással voltak hajlandóak házasságot kötni világszinten.

Ez egy idő után belterjességhez vezetett

De általában meg is lett az eredménye,csupa selejt gyerek született akinek mindenféle orvosi problémája volt

2020. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
92%

Én sem értek egyet az unokatestvérek kapcsolatával, de azért azt ne mondjuk már, hogyha egy házaspár végez egy családfa kutatást és kiderül, hogy az egyik ükszülője a másik ükszülőjének a testvére akkor az olyan vérfertőzés, amiből nagy eséllyel beteg utód születik, tehát el kell válniuk/nem lehet közös gyerekük.

Persze nem ideális, de ezért már senkit nem kéne megkövezni, főleg mert ritka, ha valaki ennyire ismeri a családi szálakat.

2020. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!