Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális az unokatestvérrel való párkapcsolat, vagy szex, stb?

Figyelt kérdés

Nekem 2 unokahúgom is van és egyikkel sem tudnék elképzelni semmit, nem értem, hogy attól még, mert legális miért kell feltétlenül csinálni is, szerintem az unokatestvér szinte ugyanolyan közeli rokon, mint a nagybáty/nagynéni, elvégre a nagybátyád/nagynénéd gyereke, de a nagybátyáddal/nagynénéddel sem jönnél össze, mert beteg, szinte egy vér folyik az ereitekben.

Nagyon remélem sosem fogják legalizálni pl. a pedofíliát, mert úgy érzem azt is kipróbálnák az emberek, ha legális lenne. El sem tudom képzelni mi lenne ezzel a világgal, ha mindent szabad lenne. Kész káosz. Nem akarok igazából bele szólni más életébe, de akkor sem tartom normálisnak, ennyi erővel miért ne pettingelhetnél az anyáddal, vagy a testvéreddel, elvégre nem lesz belőle gyerek, nem is vérfertőzés, de még az unokatestvéredtől is születhet beteg gyerek, sőt hallottam másod unokatestvérekről is, akiknek beteg gyerekük született... Egyszerűen szerintem egy normális értékrendű embernek az ilyen nem fér bele és ennek kéne lennie a normálisnak, bár ugye mi a normális már ebben a világban.



2020. júl. 29. 17:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
Állítólag Adolf Hitler is hasonló vérfertőzésből született.
2020. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

11 Hitlerre sokmindent mondanak ami biztos nem igaz csak le akarják járatni

Mint például,olyan kitalációkkal, hogy egy heréje volt meg, hogy mostohanővérének a lányának volt szerelmes aki ezért lett öngyilkos meg már azt is kitalálták egyes elmebetegek, hogy származásilag Hitler "negyed zsidó" volt

Hitlernek volt egy lánytestvére Paula Hitler, aki álnéven élt Paula Wolff néven a háború alatt és után is

Hitlerrel általában egy évben csak egyszer találkozott miután Hitler hatalomra került de Hitler anyagilag támogatta egészen 1945-ös bunkerben történő öngyilkosságáig (Eva Braunnal is összesen egyszer találkozott Hitler húga)

Paula Hitler élete végéig megfigyelve volt az amerikai titkosszolgálatok által és bár nem volt a náci párt tagja de egyetértett bátyja több eszméjével is és folyamatosan küldözgette az amerikai hatóságoknak a felháborodott leveleit egészen a haláláig, hogy a bátyját Adolf Hitlert állandóan le akarják járatni az újságok és a média olyan dolgokkal ami nem igaz

1960 június 1-én 64 évesen halt meg, Paula Hitler néven lett eltemetve de később eltávolították a sír fejfáját a maradványokat pedig áthelyezték egy másik temetőbe

Ma már Hitler szüleinek a sírját is eltávolítatták és feltehetően exhumálták a maradványokat is

A zsidók le akarták még egy pár évvel ezelőtt romboltatni Hitler szülőházát is ami Branau am Inn-ben található de végül az Osztrák kormány nem engedte meg, hogy lebontsák az épületet. Azt hiszem ma rendőrségként működik Hitler egykori szülőháza

2020. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
12# Ennyire részletesen nem ismerem a történetet, de amit írsz abban van valami. A Várkastély a vadonban c. könyv is erről szól..
2020. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
Akik elítélik ezt, azok szűklátókörű gondolkodásuk van. A világ nem fekete és fehér. Ha 2 testvér vagy unokatesók ...stb jól érzik magukat, annyira hogy testileg is kielégítik a másikat abban semmi rossz nincs. Csak védekezzenek és beszéljék meg egymással, hogy pl egyfajta szórakozás volt és nem több. Unokatesómmal én is pettingeztem nyaraláskor, mert mindketten szinglik voltunk, jól éreztük magunkat, igaz szex nem volt, de minden más igen és nem bántuk meg. Ennek semmi köze nincs, hogy milyen rasszba tartozó ember vagy, hanem gondolkodáson múlik, mennyire vagy rugalmas bizonyos dolgokhoz. Lehet köpködni ezért, de felesleges, mert ennél sokkal rosszabbakat csinálnak más emberek. Nekem és unokatesómnak jó volt és kész. Csak ésszel és védekezéssel kell.
2020. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 Na már testvéreknél is normális? Hmm... Az emberek egyre betegebbek!
2020. júl. 30. 12:53
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

14

Lakatosék is így kezdik,aztán meg ba..ni bele, had jöjjön a kis Brendonka..

Nem hiszem el,hogy abból a majd 10 milliárd emberből pont a rokont kell b.szogatni.. van elég Taigetosz pozitív így is.

2020. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
14# Egyáltalán nem normális, semmilyen rokoni kapcsolaton belül a szexuális viszony.
2020. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%
Engem nem érdekel a ti értékrendetekbe ez nem fér bele és ez nem normális, vagy beteges szerintetek. Én csak őszintén, családon belüli intim tapasztalattal rendelkezve válaszoltam a feltett kérdésre, hogy olyan válasz is legyen, akinek volt dolga rokonnal. De sejtettem, hogy ez néhány embernek nem fér bele, de ez van. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.
2020. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18as. Sok intelligencia nem szorult beléd, így nem nagyon hát még minket az érved.
2023. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!