Alkesz nagybácsi?

Figyelt kérdés

Szóval a történet röviden:anyám itthagyott nagyszüleimnek, velük élek. Nagybátyám(aki ugye mamámék gyereke) elég érdekes személyiség. 45 évesen még mindig mama eteti, azaz idejár munka után kajáért. A ruháit is mamával mosatja. A szomszédja a rokonaink, akik telebeszélik a fejüket, és idejön kötekedni. (kb 5 utcányira "lakik") a fizetése se kevés, kb 200-220 ezer körül van, na ezt mindet alkoholra költi. Nekem nagyon elegem van már. Volt hogy magamnak vettem pl egy konzerv halat, ô benyúlt a hűtôbe mintha az övé lenne és elvitte. Többször is vitt el dolgokat megkérdezés nélkül(paradicsom, csavarhúzó, stb). Mindig mondom mamáéknak hogy ne adjon neki enni, de ugyanúgy rak neki. Folyton kér kölcsön is, de mivel csak a gyermeke mamának odaadja az utolsót is az apró nyugdíjából. Mit tudnék tenni ez ügyben? Mindig szóba hozom a zárcserét, de tata nem cseréli ki. Én hogy tudnám megcsinálni?


17/L



2020. aug. 28. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
Tehát az, ha egy majd ötven éves faszi a szülei házába jár LOPNI, az oké szerintetek.
2020. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Párom amikor itt van ô is ugyanúgy vesz élelmiszert, segít ugyanúgy mindenben, pl takarítani. Na ezeket a kedves nagybácsi nem csinálja soha. Elköltöznék, de innen csak a híd alá tudok menni. Suli mellett nem tudok dolgozni, heti 37 óra, + van olyan nap amikor délután 4ig vagyok, meg ugye itthon is tanulni kell.


Valamint nagyszüleimmel nagyon jól megvagyunk, örülnek hogy segítek nekik ha már itt lakom. A viták egyetlen forrása nagybátyám. Hogy elvitte ezt is, azt is, megint kér sörre pénzt. Amikor kap pénzt, azt szinte soha nem adja vissza, kvázi el van felejtve.

2020. aug. 29. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!