Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez erkölcsileg mennyire...

Ez erkölcsileg mennyire elítélendő? És törvényileg?

Figyelt kérdés

Ha valaki ingyen használhatja az egyik általad előfizetett szolgáltatást szívességből, de nem elégedett, ezért drágább csomagra vált a nevedben, a te adataidat használva, de az engedélyed és megkérdezésed nélkül, a te nevedben előfizetve a drágább szolgáltatásra( tehát a te számládról vonják a több pénzt), de olyan, mintha te akartad volna, hisz a te adataid használja) az bűncselekmény e? Mennyire elítélendő?


Te hogy reagálnál? Mekkora feneket kerítenél a dolognak? Csak kis értékű módosítás, nem is a pénz a lényeg, hanem az elv, a nulla megbánás(szerinte nincs mit megbánni), és az őt támogató rokonaid véleménye, velük mit kezdenél?


Egy héttel később tudod meg, tehát nem rögtön szól.


Úgy érzem megloptak és megint jogtalanul baleknak vagyok feltüntetve, akit az anyja is szid. Amint megtudta elkezdett engem szapulni, hogy lehetek ilyen, mennyire vigyázok én a pénzemre jobban, ha nem vigyázok ez nekem úgyis semmi.


Olyan dühös vagyok, nem tudok aludni sem, és megint nem tudom, reális e a felháborodásom mértéke, mert tényleg csak egy ezres, de akkor is, az én pénzem..



2020. szept. 4. 22:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Bűncselekmény
2020. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Vágd le a kábelről, változtasd meg a hozzáférés jelszavát. Ez a minimum, mivel hülyére vett. Ne legyél Nyúlbéla!

És soha többé senki rokonnak, ismerősnek stb. szívességet ne tégy.

Anyádnak se.

Hülyére vesz a családod.

2020. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
természetesen jogos, vedd vissza tőle és menj be a szolgáltatóhoz, ugyanis nem tudom hogyan csinálta, de ha okiratot/aláírást hamísított az bizony kimeríti a büncselekmény fogalmát!
2020. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb a PIN-kódodat szerzi meg, és a bankszámládról fog magának vásárolgatni. Jelentsd be a szolgáltatónál az illetéktelen, hamis módosítást.
2020. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem teszel nagyon kemény ellenlépéseket, egy bűnözőt nevelsz magad körül, felbátorodik egyre jobban. Nincs az a rokoni fokozat, akit ne dobnék le emiatt a lépcsőn.
2020. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Képzeld el, hogy jön hozzád vendéged, ez a szr meg a fogason lógó kabátja zsebéből a tárcájából pénzt fog lopni. Az ilyesmi lesz a következő fázis. Nagyon megverni.
2020. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nyilván megváltoztattam a kódot, én voltam a szemét, amiért nem tudják nézni egyből. Azt mondta anyám kifizeti azt az ezrest, ha ennyire fontos nekem, közöltem nem kell a pénz, csak a bocsánatkérés. Tesóm röhögött, anyám vigyorgott, nem kaptam meg, mert “nincs miért”, aztán szidtak, hogy nincs filmezésük, macera és sokáig tart nekik regisztrálni. Van pénze, nem a kényszer vitte rá, hanem valami más.
2020. szept. 4. 22:46
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kis összeg, akkor bizonyára rábólintottál volna a kérésére, és megcsináltad volna magad a módosítást, senkinek nem kellett volna törvénytelen partizánakciókkal fáradni. Egyszerű igaz? Az a nem egyszerű, hogy ezt bárki a világon nem képes megérteni. Arra nincs jelzőm, hogy az ember saját anyja az.
2020. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát van, akivel lehet játszogatni a végtelenségig. Van meg, aki ilyenkor minden kedvességet leállít.
2020. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Lol, dehogy bólintottam volna rá!


Örüljön, hogy a számomra megfelelő szolgáltatást használhatja ingyen, azért annyira hülye nem vagyok, hogy a számára legtökéletesebbre én fizessek elő helyette..


Az, hogy használhatják az előfizetésem, nekem nem kerül semmibe, de direkt nekik nem fogok előfizetni szerintem luxus és felesleges szolgáltatásra, amit magamtól is sajnálok.


Az összeg a kicsi, kiadtam volna kajára, vagy tollra vagy csak úgy örökbe egyszer kétszer, ha valamire épp nagyon kell de nekik nincs kéznél, nem minden hónapban “luxus”szolgàltatásra, amit magamtól és a gyerektől is sajnálok.


Lemondtam a szolgáltatást egyből, ezért került csak egyszer 1000 ftomba.

2020. szept. 4. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!