Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Érezted már azt hogy ráburítod...

Érezted már azt hogy ráburítod az asztalt a rokonaidra/párod rokonaira de csak ültél ott mint egy báb azon gondolkozva milyen lenne ha megütnéd? 😂

Figyelt kérdés
😂😂😂😂 Istenem mennyiszer volt ilyen érzésem. Anno. Párom rokonaival kapcsolatban ezt nem éreztem! De saját vérrokonnál igen. Hogy beszél beszél de esküszöm felborítom nem bírom. Így 24 éves nőként nyilván NEM teszem meg de van hogy a gondolat segít átvészelni egy vacsorát! Tapasztalatok? Vicces történetek?

2020. szept. 22. 00:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%
Én ezt úgy 20 évesen csináltam majdnem meg. :) Rokoni látogatás, keresztanyám osztja a nem létező eszét, hogy "tanulni kéne" (már 2 szakmám volt) és nyelvet is kéne (nyelvvizsgám is volt) És hogy stb stb.. akkor megfogtam az asztal szélét hogy ráborítom, de ránéztem az ijedt édesanyámra és nem tettem... Elmondtam neki, hogy tudja már merre hány óra mert attól hogy a gyereke beleházasodott egy gazdag családba ő még ugyanaz a suttyó buta pcsa marad ki volt a tanyán. És eljöttem... azóta sem beszéltem velük, eltelt 22 év azóta. :D
2020. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Voltak értelmes jó válaszok is. Tetszett néhány. :) Nem borítottam rá senkire. Csak volt hogy éreztem jó lenne. Ami méltatlan társaság azt nyilván az ember messziről elkerüli ahogy ti is. Nagybátyám felesége is ilyen simán éreztük többen hogy hajszálon múlt hogy nem vágtuk ki. De kiment magától. Én nem látogatom őket. Nagynénéméket. Normálisan közöltem vele hogy ne sértegesse az anyámat se engem és az anyósát a mamámat aztán tűnjön el. Neki állt feljebb de nem érdekel. Én ő miatta nem beszélek az egész családrésszel mert őt csak így tudom kikerülni. De van aki azt írta a szüleivel se beszél. :( Nah igen a kérdésem félreérthető hogy de alpári lehettem de NEM tettem meg! Csak volt aki iránt így éreztem. De az asztal többet ér mint nagynéném tehát nem lökném fel vele.
2020. szept. 22. 17:24
 23/30 A kérdező kommentje:
Szóval nem kell rámugrani és sértegetni mint 1-2 unintelligens válaszadó. Mert nem voltam állat.
2020. szept. 22. 17:26
 24/30 Metionin ***** válasza:
43%
Persze. Gyakran viszket a tenyerem anyámmal kapcsolatban amikor hisztizik, anyósomat is párszor megpéklapátoltam már gondolatban amikor affektálva hazudozik, de még a párom is tud olyat produkálni, hogy fel tudnám rúgni, persze nem teszem meg.
2020. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%
nem volt ilyen
2020. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
42%
Igen! És nálunk az utálatból már lett veszekedés kiabálás verekedés is! Mostmár nyugi van. Mindenki hagyja a másikat. Mindenki másik országban lakik nyugi van!
2020. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes, hogy "unintelligens emberekről" beszél az, akinek minden kérdése arról szól, hogy idegrohamot kap más emberektől, és hogy mennyire gyűlöli a pasija anyját meg lánytestvérét 🙄
2020. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek unintelligens az aki nem gyűlölködik, nem nyivákol a semmin a gyakorin, és nincsenek indulatkezelési gondjai. Ő persze géniusz XDXD
2020. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nagymamàmmal voltam így, minden alkalommal, mikor meglàtogattam, adta az ívet. A lényeget nem részletezném, röviden annyi, hogy szerinte mindenki h.lye, csak ő nem,stb. Senki nem mert vele szembe szàllni soha, merthogy idős és meg kell adni a tiszteletet, így hàt jómagam is évekig nyeltem. Sokszor megfordult a fejemben, hogy most màr aztàn elég, elképzeltem a pillanatot, hogy kiadom magamból a dühömet, és így is lett. Többedik alkalommal feszítette túl a húrt, megkérdeztem magamtól, ki ez az ember, kinek hiszi magàt, hogy ezt meg meri velem tenni?! És abban a pillanatban eldurrant az agyam, visszavàlaszoltam neki, és közöltem vele, hogy ha így gondolja, ahogy a dolgokat, akkor a viszont làtàsra... Úgy otthagytam, mint a pinty, ennek 2 éve, azóta se jàrtam arra...
2020. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Utolsó. Nekem is így van! Nagyanyám mindent tud mindenbe beleszól. Csak nálunk még pluszban isteníti az öcsémet. Ha beszéltem vele végül mindíg őt dicsérte.

Elegem lett. Nem találkoztam vele 2 éve és szerintem fél éve még telefonon sem beszéltem vele. Ugyan így öcsémmel sem. 3 éve nem láttam és talán 1 éve beszéltem vele üzenetben pár szót. Anyámmal 5éve nem beszélek. Ő ugy gondolta a pasija fontosabb mint a család. Apámmal 14 éve nem beszéltem. Az unokáit se látta még. Ő mindìg is utált enge.

2020. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!