Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagynéniként milyen időközönké...

Nagynéniként milyen időközönként kell venni valami édességet unokatesóm gyerekeinek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 08:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Kell? Nem kell!
2020. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell... De ha már ragaszkodsz az ilyen dolgokhoz, néha vegyél nekik gyümölcsöt.
2020. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell! Ez egyáltalán nem elvárható dolog. Viszont én a kereszt gyerekemnek a látogatáskor alkalmával szoktam vinni egy kis meglepetést. KB havi egyszer találkozunk. Másik városban élünk. Ha te a közelben vagy, akkor is elég kB 2 hetente szerintem. Ja és nagyon függ attól, hogy mennyit tudsz rááldozni. De tényleg ne édesség én gondolkodj! Inkább vegyél ritkábban játékot, vagy ruhát.
2020. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

SOHA


Egyrészt nem KELL venni semmit

Másrészt ÉDESSÉGET venni fölösleges

2020. okt. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem kell. Ha veszel, veszel, ha nem, nem.


Egyébként erről az édesség dologról a szülőket is érdemes lenne megkérdezni, mert vannak olyanok, akik elvből nem adnak édességet a gyereknek, és meg is sértődnek, ha más adni mer neki.

2020. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Persze, allits be egy almával, biztos nagyon örülni fog neki a gyerek 😂 nem ertem miert van ennyire túltolva ez az édesség mizéria. Ti sem ettetek soha? Nem esik jol néha? Gyerekkorotokban nem volt kindertojas pl, ami oromet okozozz? A szervezetnek erre is szüksége van, ne legyetek már képmutatóak. Egyébként otthon is lehet sütit sütni, amibe annyit és azt teszel amit jónak látsz. Minden látogatáskor is vihetsz apróságot, de ritkabban is, ahogy érzed.
2020. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Minden második hét keddjén és ünnepnapokon (kivéve a nemzeti ünnepeket).
2020. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

#6os: igazából erre a szervezetnek szó szerint semmi szüksége nincsen. Maximum a léleknek "kényeztetés".

De azt meg otthon, egészséges alapanyagokból is meg lehet valósítani.

És de, ettünk édességet gyerekként - és most nézd meg, hogy a felnőtt lakosság hány %-a túlsúlyos.

Függőséget okoz (azon belül ha nem vagy lelkileg teljesen kiegyensúlyozott -marpedig a legtöbb ember nem az- akkor a mértékletesség szó is elszáll a szotarabol) stb...

2020. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
A sport csokit szeretem én is.
2020. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Mi a nagynéniktől (szüleim testvérei) ünnepekre kaptunk ajándékot, gyerekkorunkban (kb 18. szülinapig, szülinap, karácsony, húsvét).

Szerintem így jó volt. Természetesen gyakrabban láttuk őket, de ha hoztak is valamit, az egyáltalán nem maradt meg az emlékeimben. (A közelebb lakót kb 2 hetente, a távolabb lakót kb havonta)

Szerintem az ha mész, és időt töltötök együtt, többet ér, mint egy tábla csoki.

2020. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!