Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is bunkó voltam a...

Szerintetek is bunkó voltam a sógornőmmel?

Figyelt kérdés

Áll a bál, mert a tesóm felesége meghívott minket magukhoz, messze laknak, ezért ottalvós...stb.

Na most azt tudni kell, hogy a sógornőm iszonyat rendetlen és náluk mindig rettenetes kosz és káosz uralkodik. Arra fogja, hogy vagy egy 4 hónapos babájuk, és emiatt nem takarít, de egyszerűen nem hiszem el, hogy nincs egy kis ideje legalább a minimális dolgokat megcsinálni!

Alap dolgok, pl mosogatás, felmosás náluk nincs, mindig koszos a padló, a tűzhely...stb.


Na most nekem is van egy kislányom, egy 10hós, és most nagyon nem tartom jó ötletnek, hogy ő ott bármihez is akár hozzáérjen! Még mászik négykézláb, de így hogy? Benne a dzsuvában? Aludni is nem tudom hogy lenne, meg a fürdés is, mert a fürdőszobájuk is nagyon koszos, meg a nappali is, ott aludnánk.


Mondtam sógornőmnek, hogy el tudunk menni a városukba(Sopron), de szállodában fogunk aludni, nem náluk. És inkább menjünk el valahová, pl sétálni meg étterembe, így nem kell főznie(nem akartam náluk enni).


Persze ezután folyamatosan hívogatott engem is és a férjemet is, hogy miért hotelben alszunk, addig addig, hogy kiszaladt a számon, hogy nagyon nagy náluk a kosz, és emiatt féltem a kicsit, mert azért ő már alaposan felfedez. Erre megsértődött fullra, lefújta a hétvégét is, és most mindenki rám haragszik a családjukban, anyósomék is, hogy én bunkó vagyok! Szerintetek mit kellene tenni?



#anyós #sógornő #csaláslátogatás
2020. okt. 5. 13:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%
igazad volt, de attól még bunkó voltál. létezik kegyes hazugság is.
2020. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
81%

"a kőre rá van száradva a kaki"


Ez mindent visz! :-))))))))))

Basszus, azt hittem, ilyen maximum egy c.putriban fordulhat elő!

Szerintem nem is baj, hogy kiszaladt a szádon. Be nem tenném a lábamat abba a házba. De még magamhoz se szívesen hívnám őket, mert ki tudja a cipőjükkel, ruhájukkal mit hoznak be.

2020. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
82%
Vótmá pár hónapja. Full ugyanez a sztori, kb szórol szóra ugyanígy leírva.
2020. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
82%
Hiába sértődget a retek rozi, ha igénytelen, akkor az. Akkor is, ha fáj neki, hogy a képébe mondják. Én se mennék.
2020. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
23 nem én írtam ki, ez most történt a héten, sajnálom hogy ha másnak is van ilyen gondja
2020. okt. 5. 16:35
 26/30 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jól tetted, hogy megmondtad. Nem te vagy a bunkó, ő a retkes.
2020. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
14%

Vegul is nem tudjuk mennyire idegesne szaladt ki a szadon...de orulj neki, hogy tul vagy rajta. A rokonsag had haragudjon vegul is a te tesod felesege ha jo ertem, igy lenyegeben a ferjed es annak a csaladja csak nem haragszik? Az rosszabb lenne. Szuleidnek meg mondhatod batran, hogy de neked valoban ez a velemenyed a legutobbi alkalom utan es ebben a virusos helyzetben nem tudtal kedvesebben fogalmazni. Tesodnak is ezt elmondhatod.

A sogornoddel meg nem tudom kell-e bekulgetni. Hosszabb tavon szerencsesebb, ha most gyrsan kitalalsz valami mellebeszelos mentseget bar en se birnam ki es attol meg finoman fenntartanam a velemenyem. Ha kesobb akarnal csak vele errol beszelni akkor az o szemelyisegetol fugg mennyire fog meg megsertodve lenni es milyen gyorsan felejt.

En ha rendezni akarnam, de nem feladni a kakis padlos velemenyem, akkor felhivnam es ezt mondanam neki: ne haragudj a multkoriert, nem akartalak megbantani csak kicsuszott a szamon. Tudod ÉN nagyon feltem a kicsimet most minden fertozestol belertve a legkisebb koszt is, raadasul nagyon faradekony vagyok es frusztral ha masnal vendegeskedunk. Nem ellened iranyult, hogy szallodaba mennenk csak nekem egyszerubb egy szobaban szaladgalni a maszo gyermekem utan mint a ti lakasotokban, mert kisebb terulet, raafasul a hotelekben most fertotlenitenek mindenki utan ezt meg toled nem varhatom el es nem is szeretnem kerni. Legyszi ne haragudj hogy ugy mondtam amit mondtam.

2020. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
66%
Én nem kérnék bocsánatot. Szaros a padló, egy hónapos törülköző meg társai? Ha nekik ez megfelel, lelkük rajta, de ez undorító. Talán most elgondolkodnak kicsit, h mennyire gány fertőben élhetnek, ha a saját testvére nem akart a gyerekével ott aludni.
2020. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem voltál bunkó. Akkor lettél volna bunkó, ha mondjuk nála átlagos tisztaság lenne, és élből, durván mondtad volna, hogy kosz van nála. De így, hogy az egészséget ténylegesen veszélyeztető kosz van náluk, és ráadásul próbáltál először tapintatosan a szálloda felé orientálódni, nem vagy bunkó. Nyugodtan megmondhatod, hogy nem akartad megbántani, először azért mondtad, hogy a kényelmük kedvéért mentek szállodába, de erőszakoskodott, így kijött az igazság, sajnos ez van, a kosz vállalhatatlan szintű náluk. Ez nem azt jelenti, hogy ők rossz vagy gonosz emberek, de rokoni szeretetből nem vagy hajlandó veszélyeztetni a te és családod egészségét, mert ez már az a kategória.
2020. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Én egyet nem értek. Ha a testvéred felesége hívott meg, akkor a te anyósod miért haragszik? "Erre megsértődött fullra, lefújta a hétvégét is, és most mindenki rám haragszik a családjukban, anyósomék is, hogy én bunkó vagyok!"

A kérdésre:

Nemhogy kisgyerekkel, de még nélküle sem mennék ilyen helyre.

Szerintem nem voltál bunkó, mert az tény, hogy fáj az igazság,meg mondj igazat, betörik a fejed, de én sem tudnék mellébeszélni.

2020. okt. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!