Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a rokonaimmal? Állandóan azt hallgatom, hogy mikor lesz már feleségem meg gyerekem..

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, külön élek a szüleimtől, de mikor a rokonnal beszélek már állandóan az jön elő, hogy mikor lesz feleségem, hány évesen lesz gyerekem, a szüleim nem látják az unokáikat stb.. Nem arról van szó én is szeretnék persze családot, de csak azért nem fogok összekötni az életemet senkivel, hogy más elvárásainak megfeleljek. Ennél több eszem van. Már az a pletyka megy a hátam mögött, hogy biztos azért nincs családom 30 évesen mert meleg vagyok.. Komolyan azon gondolkodom már hogy minden kapcsolatot megszakítok.
2020. nov. 1. 10:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem működne, elég homofób egy népség. Ráadásul akkor máshol is ez terjedne rólam annak el lenére, hogy hetero vagyok.
2020. nov. 1. 11:01
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

De ha kibeszélnek,pletykálnak rólad,akkor miért kéne tartani velük a kapcsolatot?

A bánatnak kellene ilyen rokonok.

2020. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy ha eljön az ideje vagy őszintén mond el, hogy magánügy, és nem illik megkérdezni, mivel nem tudni, mibe nyúl bele a másik.
2020. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
29%
Egyetértek veled abban, hogy ehhez nekik semmi közük. Másban nem. Undorító ahogy el vagy szállva magadtól csak azért mert 2 diplomától értelmiségnek hiszed magad :) na de ez nem az én problémám
2020. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
68%
#14! Nyilván értelmiségi is! És nem sznobságból mondta, hanem például egy munkásosztálybeli és egy értelmiségi mást-mást gondol az élet dolgairól.
2020. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg ne meghallani, mást nem nagyon tudsz tenni. Egyszerűen nem válaszolsz a kérdésre. Nekünk ahogy megvolt az esküvő, jött a gyerek téma. Most hogy lassan megszületik a baba, már megjelentek a na, és mikor jön a kistesó kérdések. Nem hiszem hogy csak az én családom ilyen, egyszerűen ignorálni kell az ilyen kérdéseket. (Iskolázottabbak, kevésbé iskolázottak vegyesen, nem fedeztem fel összefüggést abban, hogy ki mennyit zaklat ilyen kérdésekkel)
2020. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük hozzá.
2020. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
15-ös jól írja.
2020. nov. 1. 11:47
 19/26 anonim ***** válasza:
84%

16#, és ha megszületett, jön a miért szopik (még mindig) -miért nem szopik (még), miért van cumi-miért nincs cumi, miért alszik veletek-miért nem alszik veletek..

tényleg figyelmen kívül kell őket hagyni

2020. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz vissza: "Te mikor kakáltál utoljára?"


Erre azt fogja mondani, hogy "Fúj de indiszkrét kérdés"


Erre te mondd: "Bocs nem én kezdtem..." és probléma megoldva.

2020. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!