Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a rokonaimmal? Állandóan azt hallgatom, hogy mikor lesz már feleségem meg gyerekem..

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, külön élek a szüleimtől, de mikor a rokonnal beszélek már állandóan az jön elő, hogy mikor lesz feleségem, hány évesen lesz gyerekem, a szüleim nem látják az unokáikat stb.. Nem arról van szó én is szeretnék persze családot, de csak azért nem fogok összekötni az életemet senkivel, hogy más elvárásainak megfeleljek. Ennél több eszem van. Már az a pletyka megy a hátam mögött, hogy biztos azért nincs családom 30 évesen mert meleg vagyok.. Komolyan azon gondolkodom már hogy minden kapcsolatot megszakítok.
2020. nov. 1. 10:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok, viszont én tényleg nem vagyok hetero, de ez igazából tökmindegy, ugyanis az ilyen rokonok tényleg csak bele akar szólni mindenbe, vagy elvárják, hogy olyan életet élj, mint ők.


Nálunk anyám folyamatosan erőlködik, hogy "máshogy öltöznél, hamarabb lenne vkid", de öcsémet is piszkálja, h unokákat akar.

Papám múltkor megkérdezte, hogy mikor akarok házasodni. Annyit mindenképp elértek, hogy távolságtartóbb lettem velük, és ha külföldre költözök, elgondolkodom azon is, hogy megszakítom velük a kapcsolatot.


ezek az emberek úgy nőttek fel, hogy kötelező családot alapítani. A poén az, hogy a rokonaim nagy része csapnivaló szülő (anyámék se túl jók).

Annyit tudsz csinálni, h hárítasz, h még nem találtad meg az igazad, vagy figyelmen kívül hagyod őket/messzebbre költözöl.



egyébként az egyik válaszolónak igaza van. tudom, h nem dicsekvésnek szántad, de sokszor az iskolázottság a döntő: a 3 diplomás apám pont úgy gondolkodik a kérdésben, mint a nagyszüleim.

2020. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Mond azt, hogy van, csak külföldi. Komolyan, annyit kitudtok hozni ebből...


Ha rám ír egy srác, én is azt mondom, hogy van párom, onnantól (többnyire) nem zaklat. Ilyen egyszerű.

2020. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt, hogy már két helyre fizetsz gyerektartást, több nem fér bele. oszt hadd csámcsogjanak az infón
2020. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én is most lettem 30. Én sem lakom már otthon. Nekem is szokták már mondogatni, hogy család, feleség ilyenek. De nem annyira. Inkább, az életem érdekli őket jobban, de mivel elég nagy anyagi szakadék van kozottunk, így nem szivesen osztok meg mindent. Elég irigy mindenki.... szoval en is probalok minnel kevesebbet veluk foglalkozni. Pedig ha nem lenne ez az irigység tok jo lenne...
2020. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
75%

Hat apukam.. nagyon gratulalok doktor professzor. En technikus vagyok. Es no. Szeretnem cizellaltan jelezni feled hogy ez a stilus nem vonzo egy randin. Ha pl eleted szerelme egy technikus..vagy erettsegi utan szakmat tanult. Es hogy o hulye te meg okos. Nem ettol hulyek a rokonaid hanem alapbol. Lehetnenek nagy Phd sek mint Te..akkor is az erzelmi intelligencia marad a 0hoz kozel. Nem ezen mulik.


Nem vagy oreg. De minel jobban huzod. Annal eselyesebb hogy sexy Julirol kiderul a randin h 2x elvalt vagy minimum 1 gyereke van. Esetleg nem akar tobbet szulni..de te szeretnel gyereket. Marpedig: a pinā nalunk van sajna. Szoval ha csaladot szeretnel: normalis not keress es ne 10 ev mulva hiszen egy no 35 alatt akar es fog szulni. Nem 45 evesen... Lehet 45 felett is de 35 elott jobb...

2020. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Simán mond nekik, hogy ha eljön az ideje, ez lehet holnap vagy 50 év múlva is. Vagy ha őszinte akarsz lenni, mondhatod udvariasan, hogy ilyet nem illik kérdezni, mert nem tudni, mi lehet a háttérben.
2020. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!