Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem idegesítő a...

Csak szerintem idegesítő a kislány? Túlreagálom? Tudok valamit tenni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Régebben már írtam ki két kérdést a rokonaimról, de telóról vagyok, nem tudom belinkelni őket. Ha valaki emlékezne (de gondolom nem) az elsőben arról volt szó, hogy a rokonaim minket meg se köszöntenek szülinapokon, mi vegyük a kislánynak 30.000-ért a játékokat, stb. A második arról, hogy az én szüleim kényeztetik el a kislányt.


Most itt volt nálunk a 11 éves kislány (felnőtt unokatestvéremék lánya) szinte egész őszi szünetben. Végig vittük lovastáborba (természetesen mi fizettük). Meg voltunk egyszer plázában, de csak vissza kellett cserélni valamit, megvetetett egy csomó ruhát meg egy táskát és egy könyvet. Csak néztem, hogy ez komoly? Én soha nem vetetnék ennyi mindent mással.

Végig idegesített, három szerelméről mesélt (ezek egy időben vannak). Divattanácsokat adott, meg mondta, hogy ezt meg ezt a ruhát dobjam ki. A lovaglásban is ő ad nekem tanácsokat, pedig már mióta lovaglok, ő meg alig kezdte el, de ő azért mindent tud. Azt magyarázta, hogy a szülei lovat fognak neki venni (nem fognak). Nagyon zavart és elvileg jövő hétvégén megint jön.


Gáz, hogy kiakadtam ezen? Nagyon túlreagálom? Titeket zavarna?


16/L



2020. nov. 1. 14:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
11 éves. Gondolom nem a napi politikáról kellett volna veled értekeznie. Úgy viselkedik nyilván, ahogy nevelik.
2020. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Nagyjabol minden 11 eves kisgyerek igy viselkedik, kiveve azt, amelyik felenk, szorongo, csak az nem pofazik baromsagokrol egesz nap es vetet meg maganak mindent. Az elvan kussban, csak nyilvan az nem egy egeszseges allapot. Majd kinovi a rokonod, valamilyen mertekben biztos.
2020. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Andizsuzsi ***** válasza:
98%

"megvetetett egy csomó ruhát"


Van egy nagyon hatásos magyar szó. Használni kellett volna. Úgy mondjuk: nem.

2020. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%

Normális kisgyerek viselkedés.

Szerintem az a baj hogy nem kedveled és ennyi.

2020. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Egy átlagos 11 éves kislány ilyen. Idegesítő, elviselhetetlen. Majd kinövi.
2020. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%
Láthatóan te sem vagy sokkal érettebb. :D
2020. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Az egész 2. bekezdés arról szól, hogy a szüleid mit költöttek rá, ezt rajtuk kellene számon kérni, egy gyerek kénytelen elfogadni a határozott nemet. Neked meg mint 5 évvel idősebb kellene tudni mosolyogni a tudálékosságán, és nyugodtan meg is mondhatod neki, hogy nem kérsz tanácsokat. Igen túlreagálod, egy kislányt 2 mondattal le kellene tudnod szerelni.
2020. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
20%
A kislányok ma ilyenek. Ki kell bírni majd megszokod
2020. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Mi az hogy megvetette? Megvettétek neki. Mert így akartátok. Ha azt mondjátok nem, akkor nincs vásárlás.
2020. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%
Na, megont itt van a lómániás 16 éves, aki irigykedik az unokahúgára!
2020. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!