Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lehet azt bármilyen szinten...

Lehet azt bármilyen szinten normális életnek nevezni, amikor egy fiatal nőnek két idős rokonára kell vigyáznia, úgy, hogy közben semmi magánélete nincs?

Figyelt kérdés

Mert szeritem nem. Egy rokonomról van szó, 14 eve volt az utolsó kapcsolata, az elmúlt 9 évet azzal töltötte, hogy a 80 feletti nagynenjere vigyázott(akinek nem volt sem férje sem saját gyerekei) minden nap a saját munkája mellett... most 44 éves, 14 eve nem talált magának part, mar gyereke sem lehet es emiatt sokszor sír, panaszkodik nekem is. En magam is depressziós vagyok, ha nem tartom vele a kapcsolatot, akkor en vagyok a gonosz, ha elmegyek hozza, attól csak meg depressziosabb leszek. Jelenleg a 80 feletti mamámmal el, aki folyton mondogatja neki, hogy egyedül maradt es hogy próbáljon pasit szerezni, de hogy is szerezhetett volna szerencselten, mikor 2 idős nővel élt együtt? Annyira depresszív, ahogy élnek, hogy en is elsirom magam tőle.

Felmerült bennem a kérdés, hogy egy gyerek, vagy egy unokahúg meddig felelős a felmenőiért es hogy mi lenne ebben a helyzetben a megoldás? Szerintem az idősek otthona lett volna az, de ahhoz túl becsületes volt, hogy beadja oda a saját nagynenjet.

En személy szerint nem vállaltam volna ezt az életet az biztos.


2020. nov. 13. 15:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
89%
Emiatt nem kellett volna egyedül maradnia. Ott van más baj is.
2020. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő vágyna rá (úgy tűnik, igen), akkor nem.
2020. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
1es, hát nem tudom milyen pasi vállalná be, hogy egy mozgásképtelen ágytálas néni van a kisszobaban, a másikban pedig egy másik 70 feletti néni...
2020. nov. 13. 15:55
 4/68 anonim ***** válasza:
77%

na várjál, 14 éve volt az utolsó kapcsolata (akkor 30 volt), és 9 éve ápolja a nagynénit. mi van azzal az ápolásmentes öt évvel? abban az öt évben mire keni azt, hogy nincs párja?

itt más bajok is vannak. az, hogy neki "kell" gondoskodni a néniről, az csak kifogás..

2020. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
91%
Feláldozta az életét, és most realizálja, hogy nem érte meg. Komoly lecke sajnos, de remélhetőleg tanul belőle.
2020. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
30%
Én például igen. Meg sokan mások. Csak nem az alfahím kategóriások.
2020. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
11%
Alapból 30-ig már szülnie kellett volna, ha volt párja, és gyermeket akart.
2020. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
Mert ha valakinek nincs kapcsolta 4-5 évig, akkor mar bajok vannak vele? Előtte meg volt 2 hosszú.
2020. nov. 13. 16:01
 9/68 anonim ***** válasza:
25%
Arra felelj, amit utoljára írtam.
2020. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:

6os, hat ez rendes dolog, csak az lenne a jo, ha gyakorlatban is megvalósulna. Ez nagy teher, en pl. nem is hibáztam azt, aki erre nemet mond. Szeritem nem normális az, ha így el egy fiatal nő. Ezért is sajnálom a kialakult helyzetet.

7es, 30ig muszáj szülni, ha valaki gyereket akar?? 30 felett mar ássa el magát? Meg akkor is, ha nem működik a kapcsolat? Wow, furcsa szemlélet.

2020. nov. 13. 16:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!