Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek, ha megromlott a...

Mit tegyek, ha megromlott a kapcsolatom párom családjával?

Figyelt kérdés

Párom családjával viszonylag jó kapcsolatot ápoltam.


Bár sokszor beleütötték az orrukat a saját dolgunkba, próbáltak okoskodni, de sosem tettem szóvá, mindig nyeltem egyet. Tény, hogy páromnak néha szóvá tettem, hogy megint hogy viselkedett XY, de utána ezt le is zártam magamban.


Néhány hónapja történt egy nagyobb vita köztem és párom között, mialatt mindent kitálalt a családjának rólam, a véleményemről és mindenről.

Mondanom sem kell, hogy a világ legrosszabb embere lettem a szemükben (megvédeni nem tudtam magamat, az én oldaláról nem ismerik a sztorit mai napig), csak annyit tudok, hogy utálnak és nem akarják, hogy mi együtt legyünk.


Mi azóta megbeszéltük a dolgokat, de nem tudom pontosan minek lettem elkönyvelve, hogy lettek előadva a dolgok és nyilván kellemetlen ez az egész nekem.


Fogalmam sincs, hogy hogy álljak eléjük, hogy lehetne a helyzetet jobbá tenni, mit gondolnak rólam a nagy kavarás után.



2020. nov. 30. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Itt a párod a gáz. Ha mi összeveszünk sose panaszkodunk egymásról a családnak hanem megbeszéljük a dolgokat
2020. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha alkalom nyílik rá, mondd el a családnak, hogy volt olykor pár dolog, ami nem tetszett, de a béke kedvéért nem nekik mondtad el. Ilyen gyakorlatilag szinte mindenkivel előfordul.

Magunk között: a párod nem túl bölcsen cselekedett, illene segítő kezet nyújtania a rendezésben, ő adott ki.

2020. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkész és kulturált választ! Igen, igazad van!
2020. nov. 30. 17:17
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

"Mi azóta megbeszéltük a dolgokat, de nem tudom pontosan minek lettem elkönyvelve, hogy lettek előadva a dolgok"


Akkor mégsem beszéltétek meg.

2020. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Savlekotő ***** válasza:
74%
Nem beszéltétek meg maximum szőnyeg alá raktátok amiben el hasaltok majd. Mi lesz ha újra összekaptok és ő újra elhord mindennek,itt a párod a hunyó,a kapcsolat meg ingatag nagyon.
2020. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!