Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha meghalna a testvèretek ti...

Ha meghalna a testvèretek ti is megszakítanátok minden kapcsolatot a fèrjèvel/felesègèvel?

Figyelt kérdés
Meghalt apukám battya, ès a szüleim szerint ez a felesègère nèzve olyan mint ha csak elváltak volna, tehát teljesen kikerült a rokonságból ès többet felè sem kell nèzni. De szerintem ez így nagyon nem jó, nem helyes. Ti mit gondoltokerről?

2021. jan. 24. 09:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha kedveltem akkor nem, ha nem kedveltem akkor igen. Ha vannak gyerekek és szeretem őket, akkor szintén nem szakítanám meg a kapcsolatot.
2021. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
gondolom nem most kezdodott h nem birja apad a sogornojet... amgy nagyon gaz
2021. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
A szüleid bocs, de büdös parasztok.
2021. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Hát nálunk a sógoromék elváltak, de az ex feleség ma is, több mint 10 év után is csaladtag.

A szüleid ezek szerint nem kedvelték...

2021. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha eddig is jóban voltam vele, ezután is összejárnánk. Ha olyan semmilyen volt a viszonyunk, akkor évente egyszer felhívnám, hogy felköszöntsem a születésnapján max. Ha meg utálnám, örülnék neki, hogy többet sosem kell látnom.
2021. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk volt ilyenre pelda.

Anyukam batyja meghalt szegeny, de volt 2 gyerekuk is a sogornovel. 100%ban csaladtag maradt, ha nem lettek volna gyerekek akkor is. Evekig gyaszolt utana, azota sincs senkije. Nagyon szereti meg mindig a ferjet.

Apadek mit gondolnak? Hogy annak az embernek az elvesztése csak nekik faj? Ilyen esetben pont hogy támogatni kene egymast, nem ott hagyni a sz.rban.

2021. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Va elég baja a feleségnek. Meghalt a férje, erre elfordul tőle a család is. Szép... Most kéne fogni.
2021. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy valakik elválnak még a két családnak nem kell elfordulnia egymástól. Nem klánok meg törzsek vagyunk hogy kiutáljuk az egész pereputtyot. Főleg akkor nem, ha halálesetről van szó. Pont, hogy most kellene a feleség mellé állni és támogatni őt ebben a nehéz időszakban.
2021. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Hát, nálunk válás esetén is családtag maradt az ex feleség. Nem találkozunk már olyan rendszeresen, de telefonon/üzenetben tartjuk a kapcsolatot.

Szerintem ez tök bunkóság a szüleid részéről. Nyilván gyászol, erre még a család is elfordul tőle.

2021. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a batyjam volt feleségét, sőt mivel a bátyjám volt a f*sz meg le is basztam de nyilván testvérem előrébb való, de így belerugni egy földön fekvő emberbe elég gusztustalan....
2021. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!