Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért viselkedik velem így az...

Miért viselkedik velem így az unokahúgom?

Figyelt kérdés

Közte és köztem 1 év korkülönbség van. Egész gyerekkorunk óta jóban voltunk.

Mióta felnőttünk, dolgozunk, kapcsolat, család, gyerekek azóta kezdett el furcsán viselkedni.

Folyamatosan belém kötött, kezdve onnan, hogy nekünk nagy esküvőnk volt a férjemmel, ő erre biztos nem költene és milyen hülye vagyok.

Nekem volt fogadott orvosom mikor terhes voltam, akkor is folyamatosan a semmiből beszólogatott, hogy ő erre nem költene mert szerinte hülyeség. Utána sokszor a szülés miatt bántott, hogy én nem szültem mert császármetszés volt és emiatt a gyerekem se fog kötődni hozzám.

Mikor a házunkat építettük akkor is csak a negatív oldalát mondogatta, hogy majd jól bele bukunk a hitelbe amit felvettünk.


2 évig meg is szakítottam vele a kapcsolatot, nem beszéltünk egyáltalán.

Pár hónapja megkeresett, bocsánatot kért a viselkedése miatt. Újra elkezdtünk beszélgetni, találkozni. Nagyon jó volt, úgy láttam, hogy tényleg megváltozott.

Viszont az elmúlt hetekben újra elkezdte a kötekedést.

Én miért nem járok egyedül a gyerekekkel boltba, miért online rendelünk, látszik milyen lusták vagyunk.

A mosogatógép, szárítógép szar, semmit nem ér, neki ne magyarázzam meg, hogy jó (hozzá teszem, ezt úgy mondja, hogy neki nincs).

Nekem miért nem jó a Lidls pelenka, a nagyobb gyereknél azt használtam.


Most pár példát írtam, hogy ilyen.

Egyszerűen nem értem miért csinálja.

Tudom, kerdezzek rá. Megtettem, megkérdeztem mi a baja velem.

Azt mondta semmi, csak megváltoztam.


2021. jan. 24. 19:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#17 pontosan ugyan ez a szituáció.

Ami nekünk van az rossz, ami nekik van az tökéletes.

2021. jan. 24. 21:51
 22/29 Savlekotő ***** válasza:
47%
Mióta ilyen? Nem volt a múltba valami konfliktus,pasi pl bármi,mert olyan mintha egy sérelem érte volna és azért rugdos ,mindegy neki mibe köt ő beléd akar,mintha utálna kvázi az is zavarja ahogy lélegzel.
2021. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

8 éve kezdte el az esküvőnk szervezése alatt, hogy ő biztos nem költene erre/arra. Minek lesz dekoros, minek lesz vőfély, miért ilyen szín lesz ez ronda stb, stb.


Utána folytatta az orvossal a terhesség alatt, 4 hónap különbséggel szültünk.


Előtte semmi nem volt, nagyon nagyon jóban voltunk. Előtte soha nem voltak ilyen beszólásai.

2021. jan. 24. 22:04
 24/29 Savlekotő ***** válasza:
100%
Engedd el őt az életedből,toxikus emberre nincs szükség.
2021. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
98%
Bizonyára zavarja, hogy nem él olyan jól, mint ti. Lényegtelen, hogy mikor kezdte el. Lehet, hogy előtte is volt ilyen problémája, csak nem mutatta/vetted észre. Most felnőttként pedig már sivár az élete. Mondjuk azt el is hiszem, hogy nem fűlik a foga az SZTK-ra bekullogni, amilyen állapotok vannak ott... :D Legalább ne szólna semmit...
2021. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
96%
Hát persze, hogy az esküvőnél kezdte. Gondolom, ő is hercegnő akart lenni, de nem lehetett és fáj neki. A többi már csak a folytatás. Így próbálja elnyomni magában, vagy kiadni, a fene se tudja. Az neki a baja, hogy nem tudja feldolgozni, hogy neki ezekre nem telik, hiába is vágyik rá. Engedd el, ez már ilyen lesz.
2021. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Savlekotő ***** válasza:
66%
És a szomorú hogy az ilyen ha kudarc ér téged még élvezi meg is tapos..
2021. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon sajnálom, hogy ezek vannak benne.

Akkor jobb is ha hagyom őt.

2021. jan. 25. 12:40
 29/29 anonim ***** válasza:
Klimaxol. Erről nem tehet, ilyenkor hagyni kell, hátha türelmesebb lesz.
2021. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!