Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy kezeljem ha sógornöm...

Hogy kezeljem ha sógornöm féltékeny rám?

Figyelt kérdés
Ő 35 én 30,már szóba se áll velem, szerinte túl sokat foglalkozok magammal (régóta edzek ez a hobbim) én próbáltam elnézni mindent, mikor beszólogatott, piszkosul idegesíti ahogy "kiteszem" magam - ez nála azt jelenti hogy tapadós ruhákat is felveszek de basszus ezért megdolgoztam miért kellene eltakarjam nem kurvásan öltözök, de ahhoz se sok köze lenne szerintem, sose éreztettem vele hogy különb vagyok mert nem is, szerintem ő szebb nálam, mindig dícsértem haját stb de hát basszus azért a lóf.nak is van vége , elismerem volt amikor már nem vágtam jó képet amikor díszpicsának nevezett - úgy hogy én nem csináltam semmit már hozzá szólni se mertem nem is kerestem már , amúgy aranyosnak tartják de aki közelebbről is ismeri érti mi a gondom és tudja milyen (volt akire így rászállt - munkatársa) én mindent megtettem hogy jóba legyünk, innen már szerintem nehéz lesz vissza hozni a kapcsolatot..
2021. jan. 25. 21:31
 1/9 Savlekotő ***** válasza:
74%
Örülj neki ha szóba se áll veled az ilyen talál ekézhetőt,de igazából a saját életével van baja,de mig téged mást csesztet a nyomora kisebbnek tűnik.
2021. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
Egyetértek az 1-es válaszolóval, nálam is hasonló a helyzet. Csak én azért lettem díszpi..a mert adok magamra ő meg fürödni is lusta ( ami más embernél alap igényesség lenne ) amit sajnos érezni is rajta, haja is zsíros és -néén kezeli. Dsisem sértegettem a külseje miatt, amiért veszekedtem vele az a lenéző, utálatos viselkedése miatt volt. Rám vonatkozóan és a családomra vonatkozóan is mondott már nagyon sértő dolgokat. Ott tartunk hogy nem szólok hozzá, ritkán is megyek csak ha muszáj.
2021. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
66%
Dsisem az " sosem " akart lenni, elnézést kérek!
2021. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Lol. Ezt képes voltál 1 mondatban le írni?
2021. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Azta! Mindezt 1 mondatban. Most gyúrj egy kicsit az agyadra is!


Mellesleg nem kell neked egyfolytában teperni. Ha nem kedvel, akkor nem kedvel és ha a fejed tetejére állsz sem fog szeretni. Ez van.

2021. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5.ös te vagy az Ildikó? Pont ilyen tapló.
2021. jan. 26. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Én már értek mindent. A sógornőd nem féltékeny rád. Csak látja, hogy 30 évesen külsőddel próbálod kompenzálni ami fejben kevesebb..
2021. jan. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem Ildikó vagyok. Ráadásul nem is nő. De osztom a 7-es véleményét, miszerint a sógornőd nem a tested miatt utál, csak nem bírja elviselni a hülyéket. Ezzel én is így vagyok.
2021. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Én javasolnám, hogy havi 1 könyvet azért olvass el. The Rock is megmondta, hogy agyra is gyúrni kell. ;)
2021. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!