Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezeljem a "legjobb...

Hogy kezeljem a "legjobb barátnőm" viselkedését?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 7 éve ismerjük egymást. Korábban is sokat veszekedtünk , de amióta barátom van, eléggé elfajultak a dolgok. Szinte sosem keres, viszont ha én egy napig nem írok neki, már elkezd szidni, és mindenféle trágár nevekkel illet, amiért "elhanyagolom" és "nem foglalkozom vele".(Megjegyzem, mielőtt szakított az előző barátjával, és még minden rendben volt köztük, teljesen levegőnek nézett, ráadásul akkor, amikor egy elhúzódó betegség miatt szükségem lett volna a támogatására, amikor ezt felhoztam neki, elküldött melegebb éghajlatra és közölte, hogy van élete és vannak barátai , ne zavarjam állandóan). Ha beszélek neki a napomról, vagy bármiről, ami történt velem, egyszavas válaszokat ír, vagy egyszerűen odaírja, hogy unalmas, nem érdekli. Ha én nem kommentálok kellő lelkesedéssel egy képet az új ruhájáról, elmond mindenféle beképzelt k..ának. A barátomra féltékeny, mondta, hogy rossz neki hogy én ilyen boldog vagyok, miközben neki rosszul alakulnak a dolgai, és hogy amíg nekem volt rosszabb, addig legalább a saját gondjai nem tűntek akkorának (Ami elég sértő, tekintve, hogy gimiben, amikor megismerkedtünk, még otthon éltem egy bántalmazó apával, depressziós voltam és rettegtem az emberektől). Mindenen kiakad, lassan már hozzá sem merek szólni, vagy ha kezdeményezek is valami beszélgetést, olyan ridegen és flegmán válaszol, hogy elveszi a kedvem a további kommunikációtól. Nem szeretnék eldobni egy 7 éves barátságot, de megalázónak érzem a helyzetet, és kezd bosszantani a viselkedése. Ti mit tennétek a helyemben? Mondtam neki, hogy esetleg elmehetne egy pszichológushoz, de ezután is csak a szitokáradatot kaptam. Van még esély helyrehozni ezt a barátságot, vagy hagyjam az egészet? Bocsánat a kisregényért, és köszönöm a válaszokat.

2019. febr. 10. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság, ezt úgy hívják, hogy kihasználás. Hagyd a pokolba.
2019. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esély.
2019. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kell ezt a mérgező csajt.
2019. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Nekem is volt ilyen barátom. El kell engedni
2019. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Doctor Strange válasza:
100%
A fentebb válaszolókkal kell egyetértenem. Az ilyen "barátság" (sajnos) menthetetlen.
2019. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tedd a szívedre a kezed! Fel tudnál sorolni róla akár csak 5 olyan dolgot, ami miatt ő jó barátnő? Ne a múltban kutakodj, hanem jelenleg! Szerintem nem.


Lehet, hogy régen barátnők voltatok, de mostanra biztos, hogy nem vagytok, legalábbis részéről nem. Zárd le! Ő csak egy "energiavámpír".

2019. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tiltsd le a francba mindenhol. Az ilyen nem barát, és sosem volt az.

2019. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább telibefosnám ezt a csajt, és boldog lennék nélküle. Valahol még hagynám kicsit a kisördög is előbújni belőlem és élvezném hogy ezt a kis pi*át idegesíthetem azzal hogy nélküle is boldog vagyok :)
2019. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki a szemed, ez a lány már rég nem a barátnőd, egyedül te ragaszkodsz ehhez. Sajnálom, de engedd el, ne keresd többet, hidd el, ő sem fog.
2019. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!