Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért tér el ennyire a vélemén...

Miért tér el ennyire a véleményem a keresztanyámmal és hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Sokszor felvettem neki a terveimet amiket meg akartam valósítani vagy is meg szeretnék majd a jövőben, de nagyon negatívan áll hozzá és sosem volt olyan, hogy támogatta volna vagy nem mondott volna valami mást.


1.Elsőként telefontémában nagyon más sajnos, mert szerinte bőven elég lenne egy olcsóbbik telefon amiket úgyis 1-2 évre terveznek de nekem nagyon tetszenek az Iphone telefonok ami volt nekem 2 is és mindkettőt legalább 3 évig tudtam használni csak annyi gond volt, hogy lelassult meg leejtettem de nekem sokkal kényelmesebb volt mint bármi más android telefon. Azok nekem nem álltak kézre meg appok leálltak stb. Meg jelenleg tervezek beruházni egy drágább Iphonet főleg a mérete miatt imádnám. Keresztanyám szerintem sokkot kapna ha látná az árát de nekem megérné mert ezek tényleg több évig jók és méretileg nincs nagyon sok kis telefon. Viszont ő valamilyen olcsóbb telefont akar nekem venni de én megdolgoznék az iphonet csak félnék, hogy megsértődne ha nem hallgatnék rá.


2.Szeretném még amíg fiatal vagyok szőkíteni vagy legalább valamilyen vidám színre festeni a hajamat, korábban volt szőkítve, festve és talán ezért nem szeretné ha tovább roncsolnám, de most már új hajszálak nőttek ki és szerintem simán bírná még meg szőkeként voltam sokkal boldogabb meg az passzolt hozzám, sokan dicsérték. Itt is félek, hogy kiborul ha tudta nélkül befestem bár többször elfogadta, hogy befestettem régen és semmi.

3.Szeretnék gamer számítógépet, mert mostanában nagyon játékosnak érzem magam és sosem szerettem a laptopokat. De ő szerint egy használt laptop megérné mert de nekem PC kéne nem laptop, ezt talán sikerült vele megértetnem de mindig az olcsóbb cuccokat nézi inkább.

4.Szobámat teljesen átalakítanám, lebontanám a nagy szekrényeket és másokat raknák fel, de ő nem szeretné mert az egyik szekrény nagyon pakolós és ilyet ritka találni, másik meg ilyen toló ajtós ami szintén ritka de csak egy keret ami már kezd szét esni és eltakarja a fél szobát régen úgy voltam vele, hogy jó de már nagyon utálom. Mondta, hogy tartsam meg mindet de én új szobát szeretnék kialakítani az új igényeim szerint.


Szóval ritkán találkozunk de viszonylag jó kapcsolatom van vele ezeket leszámítva, már felnőtt vagyok és ezért tényleg nem irányíthat de rosszul esik néha, hogy ennyire máshogy látjuk a dolgokat és az ötleteimet inkább az ő elképzelése szerint alakítja.

Szeretem őt meg sok mindent vesz nekem, sok helye megyünk közösen, csak kicsit félek, meg bűntudatom is lehet ha ezeket a tudta nélkül teszem bár általában bele törődik de akkor is rossz néha. Én nem nézem sosem, hogy mi olcsóbb vagy mennyivel jobb ha használt vagy mi hanem én a azt nézem amit szeretek. Hogyan értessem meg vele ezeket a dolgokat, vagy hogy kezeljem? Ti mit tennétek? 21L



2021. febr. 11. 03:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%

Igen erre a kerdesre enis emlekszem. Minek irod ki ujra?

Ott is mar elmondta mindenki hogy semmi koze nincs hozza.

2021. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem hogy miért írtad ki ezt a kérdést. Az elején én is azt hittem hogy vele élsz. De nem. Egy keresztanyának semmi bele szólása nincs abba hogy te mit veszel főleg hogy 21 éves vagy. Maximum a szüleid szólhatnának bele de ilyen korban már ők is csak tanácsot adhatnának
2021. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha a felsoroltak közül mindent te veszel és külön laksz, akkor nem értem miért fontos ennyire a véleménye.


Ha mindent te veszel és vele laksz akkor az ő szava a döntő a szoba kapcsán.

A többihez még így sincs beleszólása.

2021. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek megvan a saját véleménye. Ő elmondja a sajátját, de neked nem kötelező hallgatni rá
2021. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki fizetné ezt a sok mindet? Te? Akkor senkinek, a szüleidnek se nagyon kéne beleszólni.
2021. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 omba ***** válasza:
0%

Azért nem egyezik a véleménytek, mert ő egymásik ember.

Ne ijedj meg, de é, aleírtakbólinkább vele értek egyet. Felnem foghatom, miként lehet"imádni" egy tárgyat?

Nem vagy te akkor ász, ha azandroidon lefagynakazalkalmazások, az IOS-on meg nem... mindkettőből eladtak már milliárdnyit.

Gamerként se, már bocs. Nyertél már akár csak 1000 dollárt valami bajnokságon? Mertakomolyajátékosokott kezdődnek, meg stb.


ugyanezt elmodom ám a gyerekeimnek, de egyátalán nem várom, hogy e szerit éljék az életüket, mert az az övék, nem az enyém meghosszabbítása.


Nem írtad, hogy mindez a kereszanyádat zavarná, csak félsz tőle, hog ymi lesz , ha nem tetszik neki.


Mi lenne? Felnőtt ember, majdcsak elfogadja, hogy te nem ő vagy.

2021. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
34%

Nice. Keresztanyád nem az olcsóbbat nézi, hanem az ár-érték arányt. Értelmes emberek így hívják, ha nincs kimosva szar marketinggel az agyuk és be tudják látni, hogy miből mire van szükségük.

Persze, hogy mondja a magáét, mert nem érti meg, hogy menthetetlen vagy. Neked meg jogod van olyan hasznavehetetlen vackot venni, amilyet szeretnél... ergo ne vitatkozz vele, hanem csináld, ahogy jónak látod.

2021. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
58%

#7: ez volt a legelső gondolatom, ahogy elolvastam a kérdést...


Egyáltalán miért kommunikál vele ilyen dolgokról???

2021. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miért akarsz ennyire megfelelni a keresztanyádnak??

Egyáltalán miért beszélsz meg vele ilyen dolgokat, ha ismered annyira, hogy tuti más lesz a véleménye????

2021. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%

Szokj hozzá hogy különböző emberek mashogy gondolkodnak. Hogy mi esik rosszul ezen azt nem tudom. Elmondja a véleményét hiszen végül is te mondasz el neki mindent. Ha önigazolást keresel beszelj haverokkal azok neked adnak igazat. Ilyenekről hogy gamer gép tenyleg minek beszelni..nem is érti szegeny h mivan. En se értek ezekhez pedig fiatalabb vagyok, max rámondom h oke, de érdemben semmit nem tudok hozzatenni. Nincs értelme.

Most vagy lelkileg zsarol( de az írásodból nem úgy tűnik) vagy egyszerűen túlzásba viszed a megfelelést. Ennyi erővel őneki is rosszul eshetne hogy nem értesz vele egyet. Kár ezen rugóznod.

2021. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!