Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem fogadja el a barátnő...

Miért nem fogadja el a barátnőm hogy a keresztapja egy maffiózó?21/F

Figyelt kérdés
A barátnőm 18 éves és kb mintha álomvilágban élne. Mi egy kisebb városban lakunk ahol mindenki ismeri az ő keresztapját. Én voltam náluk,az a ház alsó hangon 200 milliót ér. G osztályos mercedessel jár az apja, a fiának új s osztálya van. Csak ez a két autó van vagy 70 millió. Barátnőmék se szegények,de ott azért nem ez van. Ez nálunk nyílt titok hogy ez az ember benne van olyan dolgokban mint a kábítószer,prostik,gyilkosságról is hallottam már,de tegyük fel hogy ezek csak rossz pletykák. Miből van mégis több száz millió ft-ja egy embernek? És az a durva hogy elmész mellette az utcán és nem mondod meg róla. Egy jóképű jó megjelenésű kellemmes beszédű ember. Nem az a tipikus maffiózó. Több cége is van neki. Mindennel foglalkozik tényleg. Nagyon normális volt velem is de engem azért aggaszt ez a mérhetetlen sok vagyon. Barátnőm persze mondja hogy hát bejött neki az élet mert elkezdett vállalkozni,de én ezt nem hiszem el ez csak mese. Ha a házat meg az autót nézem csak az 300 milla. A cégeit ha hozzáadjuk az még legalább ennyi. Meg valószínű a bankba is van még neki ennyi.
2021. febr. 27. 21:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
32%

20: És ha több cége van, akkor már nem lehet közte illegális? Naiv vagy.

Azért kérdés, mert náluk a városukban mindenki TUDJA, hogy maffiózó és mik az ügyei.

Ha ez nem lenne, csak sikeres vállalkozó lenne, senki sem gondolná, hogy maffiózó. Rengeteg sikeres vállalkozó van, akivel kapcsolatban fel sem merül, hogy maffiózó.

Szerintem azért több ezer ember tudomása jelent valamit, és nem csak pletykát.


De látatlanba te biztos jobban tudod egy számodra ismeretlenről, hogy az biztosan becsületes.

A több ezer ember meg, akik ismerik őt évtizedek óta, mind hazudik.

2021. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
98%
Nekem volt ehez hasonló barátom, neki is családtagja volt ilyesmi, de ő mondta hogy börtönben volt, és hogy miért. De jobban nem is folyt bele, mivel senkinek semmi köze hogy mit csinál a másik. Persze volt náluk is, pénz, luxus kocsi, de ők nem vágtak fel vele. Ő szépen eljárt dolgozni. Enyi
2021. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom miért lett leszavazva 10-es, pedig én is pont erre gondoltam. Valószínű a barátnőd előtt amíg tini volt a családban nem beszéltek a felnőttek illegális dolgokról, ezért a barátnőd annak az embernek egy másik oldalát ismeri. Azt az oldalát amit te és sok más idegen nem ismer. Ezért vagy valóban elhiszi hogy az az ember nem foglalkozik olyasmivel, vagy nem akarja az orrodra kötni mert nem akarja kibeszéli.

Mindenesetre az egész lényegtelen, mivel neki és neked semmi közötök ahhoz hogy az ő keresztapja mivel foglalkozik, ahhoz meg pláne hogy mennyi pénze van. Mert ha azzal is foglalkozik, nem vagytok érintettek a témában.

Inkább az a kérdés itt higy miért fontos ez neked?

2021. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
#21 Itt nem az a kerdes, hogy becsuletes vagy sem! Kinek mi koze hozza? Neked talan van? Es mi van akkor, ha pletykalnak? Had tegyek csak..Ha igazak is a mende mondak, akkor sincs senkinek joga belepofazni vagy pedig forduljon a rendorseghez! A kerdezo pletykakra alapozza az egeszet. Amugy az artatlansag vedelme - fogalomrol hallottal mar? + mindig az bizonyit, aki valamit allit- vagyis jelen esetben a kerdezo!
2021. febr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nagyon fain lehet az öreg, én tuti eldumálnék vele (: meg lennék is a keresztlánya :D de most HA így is lenne mit vársz, hogy azt mondja igen, a keresztapám ilyen-olyan bizniszekben utazik? Egyszerűen nem az ő dolga, így nem foglalkozik ezzel. És mondod, hogy amúgy egy jó vágású férfi és veled is kedves, akkor miért foglalkozol ezzel? Lehet nagyon sokat tudnál tőle tanulni.. Én megfognám a jó kapcsolatok lehetőségét és biztos nem feltételeznék egyből rosszat, csak mert valakinek "bejött az élet".

Én kisvárosban élek, nem terjesztünk ilyet a pénzesebb emberekről, akadnak akik közülük jó barátaim és igenis tiszta úton van ennyi pénzük.

2021. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
13%

Lányok, dizájner cuccok, csórt mobilokkal a keletinél az arabokkal bazseválva, akkor néha egy kis ingó-ingatlan, egy kis németből hozott verdával seftelés.. értitek? Csöpög mindenhonnan a máni, csak belevaló csávónak kell lenni, aki tesz-vesz, intéz-szervez, lesi az alkalmakat, több lábon áll, különben eltaposnak tesa és lesz belőled valami huszadrangú kis csicskagyász. Azzal hogy csak japánoskodsz még nem vagy rajcsávó, csak valami kétpofonos ratyirambó.


Hát innen van a keresztapunak a pénz.

2021. febr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
8%
És Rugós Beke a legnagyobb arc.
2021. febr. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki gazdag az még nem jelenti azt, hogy bűnöző.
2021. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
79%
Mi van kérdező? Megfogott az Aranyélet?
2021. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem bérmunkából lettek ilyen gazdagok, az már biztos. De amíg nekem nem ártanak, nem szólnak be, felőlem a világ leggazdagabb emberei is lehetnek.
2021. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!