Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem fogadja el a barátnő...

Miért nem fogadja el a barátnőm hogy a keresztapja egy maffiózó?21/F

Figyelt kérdés
A barátnőm 18 éves és kb mintha álomvilágban élne. Mi egy kisebb városban lakunk ahol mindenki ismeri az ő keresztapját. Én voltam náluk,az a ház alsó hangon 200 milliót ér. G osztályos mercedessel jár az apja, a fiának új s osztálya van. Csak ez a két autó van vagy 70 millió. Barátnőmék se szegények,de ott azért nem ez van. Ez nálunk nyílt titok hogy ez az ember benne van olyan dolgokban mint a kábítószer,prostik,gyilkosságról is hallottam már,de tegyük fel hogy ezek csak rossz pletykák. Miből van mégis több száz millió ft-ja egy embernek? És az a durva hogy elmész mellette az utcán és nem mondod meg róla. Egy jóképű jó megjelenésű kellemmes beszédű ember. Nem az a tipikus maffiózó. Több cége is van neki. Mindennel foglalkozik tényleg. Nagyon normális volt velem is de engem azért aggaszt ez a mérhetetlen sok vagyon. Barátnőm persze mondja hogy hát bejött neki az élet mert elkezdett vállalkozni,de én ezt nem hiszem el ez csak mese. Ha a házat meg az autót nézem csak az 300 milla. A cégeit ha hozzáadjuk az még legalább ennyi. Meg valószínű a bankba is van még neki ennyi.
2021. febr. 27. 21:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
95%

barmibol lehet... setalgass el a budai hegyekben, esetleg a 2 kerulet szelein es olyan hazakat latsz, hogy hanyattesel...



nem kellenek prostik, meg kabszer biznisz, siman lehet fehergalleros bunozo is, aki EU-s tamogatasokat nyer meg es zsebrevagja a penzt ...

2021. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
25%
En is szeretnem tudni,mifele emberekkel kerulok kapcsolatba.Nem szeretnek korpa koze keveredni.
2021. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
38%

Kerdezd mar meg van e munka nala mert kellene penz.

Ui: ha jo pasi a csaja is leszek szivesen.

2021. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
maffiózókat senki ne(m) fogadja el!
2021. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!