Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Összejártok most már a rokonok...

Összejártok most már a rokonokkal?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy az oltás óta mennyire változtattak az emberek. Most már bátran összejártok barátokkal, rokonokkal vagy még vigyáztok? A kisgyerekes rokonsághoz is ugyanúgy jártok, vagy őket kerülitek inkább?

2021. márc. 1. 19:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%
Eddig is összejártunk, hiszen úgyis találkozunk a boltban, játszótéren, oviban, stb.
2021. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
79%
Eddig is összejártunk mindenkivel ugyanúgy.
2021. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%
Oltás óta? Hány 20-40 éves szülő kapta meg?
2021. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
68%
Attól, mert a média tömeghisztit kelt, még nem hanyagoljuk el egymást. Összejárunk, összejártunk, össze fogunk járni. Ebbe nincs az az ember/szervezet aki beleszólhat.
2021. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
35%
Amióta van koronavírus csak a nagy közös karácsony maradt ki
2021. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Milyen oltásról beszélsz?


A lakosság kb 1%-a van beoltva :D, a "közemberek" jórésze még közelében sem jár.

2021. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
57%

(Párommal élek, ezt megemlítem hogy érthetőbb legyen. :D )

Szüleinket szoktuk látogatni - ő eleve együtt dolgozik az ő szüleivel, napi több órát vannak egy légtérben, ezen túl már édesmindegy, hogy hétvégén ülünk-e náluk 1-2 órát... az én szüleimet pedig pár naponta tesztelik az ő munkahelyükön, és nem nagyon mennek sehova a melón kívül.

Másokhoz most nem járunk, a nagyszülők mindkettőnk családjában "többszörös" krónikus betegek, nem akarunk nekik átadni semmit. Távolabbi rokonokkal meg járványmentes időkben se szoktunk annyira összejárogatni.

2021. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
83%

#26

Ugyan, van az már 5% is. :D

2021. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nincs kiterjedt rokonságom. A távoli rokonok többségével kb. 5évente 1x találkozom. Egy család van, akivel évi 2-3x összejárunk, velük nem találkoztunk (ők akartak volna, de hát nem éppen olyan a hozzáállásuk a covidhoz, ami szerintem felelősségteljes lenne, és a mi családunkban úgy vagyunk, hogy anyu és apu már a veszélyeztetett korosztályban van, nekem meg sok mellékbetegségem van... így azért nem találkoztam volna szívesen olyan emberekkel, akik csak akkor vesznek maszkot, ha jön a rendőr, simán járnak templomba meg szabadtéri vallási rendezvényekre, összecsókolgatnak mindenkit, akit látnak). A szüleimhez viszonylag gyakran átjárok - kb. hetente-kéthetente (nem velük lakom). Néha öcsém is ott van.
2021. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
74%

A legelejétől kezdve szinte hetente vannak házibulik (néha nálam, néha haveroknál).

Nagymamámmal csak azóta találkozom, mióta a kórházban elkapta és túlesett a fertőzésen.

2021. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!