Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Összejártok most már a rokonok...

Összejártok most már a rokonokkal?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy az oltás óta mennyire változtattak az emberek. Most már bátran összejártok barátokkal, rokonokkal vagy még vigyáztok? A kisgyerekes rokonsághoz is ugyanúgy jártok, vagy őket kerülitek inkább?

2021. márc. 1. 19:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
86%
Eddig is összejártunk igazából mi sosem hagyunk ki ilyeneket. Nálunk még csak két idős nagyszülő lett beoltva, de ők is előtte is simán jöttek.
2021. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
értem..tulajdonképpen meg is értem valahol, hiszen itt már évekről van szó nem pár hónap bezártságról. Engem csak azért azért aggaszt, mert egészségügyiktől hallom, akiknek a kollégáik mesélik, hogy egyre több a 30-40-es is a lélegeztetőgépeken...Nyilván nem hazudnak ezek az egészségügyi dolgozók, én elhiszem nekik, viszont mellette meg azt látom, hogy sokan vígan élik életüket és semmi bajuk. Nagyon kíváncsi lennék, hogy azok a 30-as 40-esek vajon rendelkeztek e alapbetegséggel stb stb, vagy csak tényleg egyéni érzékenység és nem volt szerencséjük. A kolléganőm 400 alatti férje is majdnem kórházban kötött ki, amíg a kolléganőm csak kicsit náthás volt. Hát...mindenesetre én titeket is megértelek, akik nem vigyáztok annyira.
2021. márc. 3. 14:47
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Mi múlt hétvégén ünnepeltük apám születésnapját szűk családi körben. Mit ne mondjak jó kis vírusparti volt, azóta a fél brigádról kiderült hogy covidos. Jó nagy szívás.
2021. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!