Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesóm lenyúlta anyu...

Unokatesóm lenyúlta anyu pasiját. Hogy maradjak ki ebből?

Figyelt kérdés

Kb nyílt titok volt, hogy együtt van a pasi anyuval, csak nem vállalták fel a gyerekek miatt. Jó pár évig tartott.

Majd jött az unokatesóm (anyu testvérének a lánya), és összejöttek. Anyám persze lehordta őket a sárga földig, de nagyon szenved. Unokatesóm mossa kezeit, hogy nem tudta mi van anyuék között (ez nem igaz), a pasi meg simán lerázta anyámat. Szóval most anyu haragszik a világra.

Én simán csak csalódtam unokatesómban, nekem nem lenne gusztusom egyik családtagom pasijához illetve exéhez sem.

Anyu nekem panaszkodik, de én nem szeretnék állást foglalni a dologban. Mert nekem éppolyan hibás a pasi is.


2021. márc. 6. 14:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem kezdünk, de két ember kell hozzá.

Ha a pasi szedte fel a csajt akkor a csaj volt partner benne ha a csaj akarta felszedni a pasit akkor meg ő ennyu

2021. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Azért a hapsinak tele lehetett a töke hogy a nő az istennek se vállalja fel a kapcsolatukat. Nő vagyok, de megértem miért cserélte le a kérdező anyját.
2021. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"csak nem vállalták fel a gyerekek miatt"

Valaki kifejtené hogy ez mit takar? Féltek hogy a gyerekek nem szeretnék vagy mi? Vagy ezzel lett bemagyarazva hogy a pasinak csak d.gasra kellett?

2021. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
11. Nem értesz. Nem az a kérdés itt higy ki a hibás. Az a kerdés higy a kérdező hogyan maradjon ki belőle. És erre írtam azt, hogy tök mindegy hogy milyen komoly a kapcsolat, tök mindegy hogy ketten a hibásak (az ex és az unokatesó) vagy nem, ha szereti az anyukáját akkor igenis mellé kell állni higy érezze higy nincs egyedül.
2021. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez tény persze
2021. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Anyu mellett állok persze, meghallgatom. De közben haragszom mindháromra. Anyura azért mert hagyta magát megetetni, a másik kettö meg evidens. Anyunak vannak még kiskoru gyerekei, és mindig azt mondta, miattuk nem vállalják. De sztem simán a pasi nem akarta, hogy nyilvános legyen. Anyunak meg hiába mondtam, hogy egy féreg, mert olyan szerelmes.
2021. márc. 6. 17:27
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted. Ha anyád nem akarta így járt, ha a pasi, anyád felnőtt nőként felfoghatta volna hogy ribi státuszban van, és nem társban.
2021. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%
A férfit lehetett vinni, ezért vitték is! Ezt a pasi is akarta! Mindig kettőn áll a vásár!
2021. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!