Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ilyen furcsa velem a...

Miért ilyen furcsa velem a sógorom?

Figyelt kérdés

Igazából sosem voltam jóban a férjem bátyjával, de valahogy mindig elgondolkoztat a viselkedése és az, hogy mit tehetek én ennyire rosszul? Most már nem bánt és nem zargat minket, főleg mióta neki is felesége van. Lényegében vannak normális pillanatai, de úgy érzem úgy viselkedik velem, mintha egy "idegen"lennék. Igazából ez addig nem zavar, amíg nem egy családi eseményen vagyunk, ahol kb rám se néz és szinte direkt ignorál.

Férjem szerint a tesója ilyen, visszahúzódó, nem beszél senkivel stb stb. Igazából úgy vettem, hogy nem igaz. A felesége nővérével, szóval a másik sógornőjével közvetlen és kedves, beszélget vele stb.

Én nem tettem szerintem vele semmi rosszat, és igazából nekem ez elég rosszul esik, gyerekünk is van, szóval az unokahúgának én vagyok az anyja szóval nem hiszem, hogy ez a megfelelő viselkedés. Mindenkivel megértem magam a családban, az unokatesóival is tök jól elbeszélgetek, mosolygós vagyok stb. Persze, ha ennyire utál meg pikkel rám, akkor nem értem azt, hogy néha meg miért tud normális lenni velem, máskor meg undok.

Próbálok ezzel nem foglalkozni, de nyilván rosszul esik.


Nálatok hasonló?


26/N



2021. ápr. 20. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet, hogy tetszel neki vagy vonzódik hozzád?
2021. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedben rákérdeznék nála kerek perec. Persze normális stílusban, de elmondanám neki, hogy rosszul esik, hogy ilyen, és mondja már meg, miért csinálja, megbántottam e vagy valami...
2021. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 KissMateJozsef válasza:
80%
Magamból kiindulval én is csendes kicsit vissza húzódó ember vagyok, de vannak olyan emberek akikkel elengedem magam haverok,anyukám ,testvérem , apukám sokat dolgozik és igazából megtesz nekünk mindent hogy jó legyen de vele nem hülyéskedek, beszélek annyit, szerintem mindekinek van ez így…
2021. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem éri meg ezért zavartatni magad. Nem akar veled kommunikálni és kész. Nem kell erőltetni a dolgokat.
2021. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen és kész. Nyalizzon neked?
2021. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Attól hogy te kedves és mosolygós vagy, még lehet hogy neki nem vagy szimpi. Szerintem emelkedj ezen felül és legyél te is ugyanilyen közömbös számara.
2021. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Megértem én, hogy nem éri meg vele foglalkozni. Csak amikor véletlenül hozzászólok és kb alig válaszol, vagy előveszi a telefonját és nyomkodja közben..nem is tudom, milyen kategóriába helyezzem. Én nem ezt a stílust képviselem, engem ez zavar. Nyilván azóta inkább nem szólok hozzá. Vannak esetek, amikor tud normális vagy kedves lenni. Nem tudom mitől függ ez.

Sok családi esemény van és az ilyen reakciók nagyon le tudnak hangolni, csak tudnam hogy mivel érdemeltem ezt a hosszú ideje tartó ellensegeskedést nála.

Az, hogy most tetszem-e neki... Volt, hogy megnézett/végigmért vagy valami, de gondolom ezt mindig férfi csinálja kb minden nővel.

2021. ápr. 20. 22:52
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Ahh velem sogornom hasonlo, pedig no vagyok en is.Nem tudom miert, velem is hol ilyenhol olyan. Alapjaraton nem vagyok neki szimpi szerintem, plusz o egy hangulatember is, szoval nehez az ilyennel joban lenni.


Ki tudja mi van a hatterben, mindenesetre szerintem se beszelj vele, halal kinos lenne, plusz ugysen vallana be higy nem kedvel, tehat egy kinos tagadas lenne az egesz.

Az ember amugy sem tudja megmagyarazni, hogy miert nem szrret valakit, lehet siman egy unszimpatia, vagy csak az is hogy szimplan teljesen mas tipusu emberek vagytok.

2021. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az 1-es válaszra vágytál.
2021. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8-as És Téged nem zavar, hogy ilyen veled a sógornőd? Te hogy kezeled? Nem bánt?



9-es. Nyilván, sokat érnék vele

2021. ápr. 20. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!