Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Távolabbi rokon (unokatestvér)...

Távolabbi rokon (unokatestvér) esküvőjére mennyit illik adni? Szoros viszonyban nem vagyunk, nagyon ritkán, de tényleg nagyon ritkán, mikor esetleg van egy temetés, vagy esküvő akkor találkozzunk, és beszélünk

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mit engedhettek meg, en fejenkent 20- at gondolnek. Oszinten ha nem is nagyon beszeltek boven eleg, legalabbis en nem adnek tobbet jó szívvel, sőt tudom en spur vagyok de meg sokallanam is. Foleg ha meg utazgatni is kell meg szallasra kolteni.
2021. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mi pár éve a párommal 30-at adtunk ilyen helyzetben. (20-at barátoknak szoktunk adni, egy rokon mégis egy kicsit más, kivéve, ha nem vagytok jóban, de akkor el sem megy az ember)
2021. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Elvileg annyit minimum illik vinni, amennyi a rátok eső költségeket fedezi. Ez változó, vidék vs nagyváros, de ezen belül is hogy mennyire fancy a hely, stb. Ezek alapján minimum 15-15 ezerben gondolkodnék ha a párommal megyek.
2021. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha egyedül mész, akkor 20, ha ketten a pároddal, akkor 30.

Bár én 20 éve nem voltam esküvőn, de ilyesmiket hallok olyan laza rokoni viszony esetén mint a tiétek.

2021. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mennyit adtál?
2021. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy alakult, hogy nem tudtam elmenni az esküvőre..
2021. okt. 25. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!