Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A 15 éves lány unokatesómnál...

A 15 éves lány unokatesómnál egy csomag óvszert találtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlen akadtam rá a szobájában.😕 Kerestem egy régi videójáték kazettát, erre ezzel találtam szembe magam. Tegyem vissza a helyére mintha mi sem történt volna, vagy mondjam egy a szüleinek? Nem tudunk róla hogy lenne pasija

2021. máj. 30. 10:34
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen véletlen akadtam rá a szobájában..aha persze!

Örülnél neki inkább hogy rendesen védekezik nemhogy már ettől is kiakadnak egyesek..

2021. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
93%
14 évesen lett az első barátom, és anyám egyből azzal kezdte, hogy adott egy csomag gumit, hogy bármi van inkább legyen, mint ne legyen. (Végül 17 évesen kellett)
2021. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
92%
Igazából semmi közöd hozzá. 15 évesen még fiatal a szexhez, de ebben a nyomorult világban már a 10 évesek is szexelnek barbizás helyett. Legalább védekezik. Az is lehet, hogy az iskolában volt valami felvilágosítás, és ott kapta. Mi történne, ha beköpnéd? Aki dugni akar, úgyis megoldja, senki sem fogja tudni megakadályozni.
2021. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
80%
Ha én lennék a lány helyében, utálnálak. Eleve nem turkálhatnál a cuccaim között kérdezés nélkül. Milyen unokatesó vagy te?
2021. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
0%
A 34-es már abban a korban lehet több olyat fogott mint kilincset,sok itt kislány akik már 14 évesen azt csinálták mint az állatok
2021. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
87%

35. Mielőtt hozzám beszélsz, tanulj meg írni! Várj, segítek:


A 34-es már abban a korban lehet, hogy több olyat fogott (gondolom, f*szt), mint kilincset, sok itt az olyan kislány, akik már 14 évesen azt csinálták, mint az állatok (mondjuk itt nem egyértelmű, hogy a szexre gondolsz, vagy valami egészen másra, mint például táplálkozás).


Na, így kellett volna ezt helyesen, kedves 35. További szép napot! Ja... Meg amúgy se neked, se az unokatesómnak semmi köze hozzá, hogy kinek a testrészével mit csinálok. Nem is értem, hogy miért pont engem találtál be a hülye kommenteddel.

2021. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
0%
Igen tudom te szabad független nő vagy a kis tini fenekeddel és nem gáz hogy már a fél város átment rajtad, jogodban áll te független teremtés senkinek semmi köze annyian mennek át rajtad amennyihez gusztosod van. Ez van te korán kezted szüleid igy neveltek
2021. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
89%

37.!


Igen, tudom, te szabad, független nő vagy a kis, tini fenekeddel, és nem gáz, hogy már a félváros átment rajtad, jogodban áll, te, független teremtés. Senkinek semmi köze, annyian mennek át rajtad, amennyihez gusztusod van. Ez van, te korán kezdted, szüleid így neveltek.


Fáj, hogy pont te nem kaphatsz meg, vagy mi a fene bajod van? Javaslom, ne így csajozz, mert csak a selejtet fogod majd ki magadnak. Ja várj, szerinted én is selejt vagyok. Akkor az szomorú, mert még ezt a szintet sem ütöd meg.

2021. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen mint te max könnyítésre lenne jó ha lenne gusztusom de nincs.
2021. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
89%

39.!


Az ilyen, mint te, maximum könnyítésre lenne jó, ha lenne gusztusom, de nincs.


Meglepődnél. 😉😂 Csak sajnos te az én mércémet messze nem ugrod meg. Általános műveltség helyesen leírni egy mondatot.

2021. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!