Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A 15 éves lány unokatesómnál...

A 15 éves lány unokatesómnál egy csomag óvszert találtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlen akadtam rá a szobájában.😕 Kerestem egy régi videójáték kazettát, erre ezzel találtam szembe magam. Tegyem vissza a helyére mintha mi sem történt volna, vagy mondjam egy a szüleinek? Nem tudunk róla hogy lenne pasija

2021. máj. 30. 10:34
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%

Nevetséges egy fórumon pont nincs semmi helye a klaszikus helyesírásnak.

Egyébként is a tapasztalatom az hogy nyelvtannácik nagyon nem adnak külsejükre.

2021. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
85%

#37: Ki utasított el drága?

Ne aggódj, lesz valaki, aki figyelmen kívül hagyja majd a borzalmas személyiségedet.

2021. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

41.!


Nevetséges, egy fórumon pont nincs semmi helye a klasszikus helyesírásnak. Egyébként is a tapasztalatom az, hogy a nyelvtannácik nagyon nem adnak a külsejükre.


Hát nem tudom. Teljesen másképp viszonyulnak hozzád az emberek, ha azt látják, hogy legalább írni tudsz. Tudod, az is elárul egy érettségiszintet. De már az is rég kibukott, hogy szeretsz felszínesen ítélkezni. Nem is tudom, mi jobb. Egy "14 éves lány", aki felhőtlenül éli az életét, vagy egy görcs, aki mások nevét igyekszik besarazni. Végül is, névtelenül "egy fórumon" nincs következménye, ugye? Nem kell felelősséget vállalni a szavaidért. Tudod, az számít, amit a valóéletben mersz felvállalni magadról.

2021. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
21 , 23 le van pontozva? jezus atya uristen.... valoban kozod nincs ehhez, max beszeld meg vele de a helyedben nem tennem meg,mert turkaltal a szobajaban kerdese nelkul de mindegy mert lehet a szulei adtak oda neki
2021. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
96%
Az feltünt valakinek hogy a kérdezö már rég lapít?
2021. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
98%

45.én ahogy láttam nem is reagált egyáltalán..

tipikus kitalált szotriknál lapítani szoktak..

bár ez nem olyan hihetetlen de írása alapján az.

mit kéne tennie? semmit..t

2021. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
46, vagy ez vagy rájött hogy mások szerint a számításaival ellentétben nem érdemes a sz.rt kavarnia.
2021. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
#47: Az ilyenek nem jönnek rá semmire sajnos.
2021. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem húzd fel és hívd az unokatesódat a szobába. Ő majd megvizsgálja. :)
2021. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
48%

#23


....."miert van lepontozva??"....


Nyugi. Te is le leszel.

Nem kell itt a napkeleti bölcset játszani.


"hat eloszor is nem kellett volna szobaban turkalni de mindegy...beszeld meg vele, de ne a szuleinek eloszor! es valoban"

Meg bla bla bla bla......

2021. júl. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!