Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A 15 éves lány unokatesómnál...

A 15 éves lány unokatesómnál egy csomag óvszert találtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlen akadtam rá a szobájában.😕 Kerestem egy régi videójáték kazettát, erre ezzel találtam szembe magam. Tegyem vissza a helyére mintha mi sem történt volna, vagy mondjam egy a szüleinek? Nem tudunk róla hogy lenne pasija

2021. máj. 30. 10:34
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%

Miért vetted el egyáltalán?

Miért szólnál bárkinek? Normális vagy?

2021. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

29

"Éppen azt próbáltam megmagyarázni hogy ez eléggé gáz, de hát ha nekik jó 15 évesen nyulat játszani akkor csinálják. A 40 éves "férfiak" pont az ilyeneket keresik."


Mikor én jártam középiskolába már nagyítóval kellett keresni az olyan 15 éves csajt aki még szűz. És egyik se 40 éves férfival kavart.

Gratulálok a 4% hasznossági válaszodhoz. Légyszives ne írj több hülyeséget.

2021. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!