Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van. A nagyobbik nem a ferjemtől van, de kicsi kora óta ő neveli, őt tekinti apának.

A kisebbik gyerekünk közös.

A férjem családja elfogadta ezt a helyzetet, viszont egy dologgal nem tudok kibékülni.

Ha a nagyobbik gyerekemnek van a születésnapja a férjem testvérei nem vesznek neki ajándékot, míg a kissebnek igen. Engem ez nagyon zavar, nekem ők egyformák, egyformán szeretem őket.

Akkor inkább egyikőjüknek se vegyenek semmit, vagy kapjon mind a kettő 1-1 tábla csokit.

Vagy én gondolom rosszul és ezt így néznem kell?

1-2 év múlva már elég nagy lesz ahhoz, hogy felfogja, hogy anya a tesóm miért kap tőlük szülinapi ajándékot és én miért nem?


2021. jún. 20. 13:58
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a férjednek kell letendezni
2021. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
94%
Furák. Pedig egy kisgyereknek nem nehéz örömet okozni valami aprósággal.
2021. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Férjed mit szól hozzá?
2021. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
27%

A sajat gyerekeidre irtad, higy ugyanugy szereted oket? Mert az normalis, nem tudom, mihez kapcsolodik.

Vagy a sogorok gyerekeit??

2021. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Igen a saját gyerekeimre értettem. Ez a normális, ezért is érint rosszul ez.


A férjem egyetért velem.

2021. jún. 20. 14:05
 6/57 anonim ***** válasza:
91%

Nem is köszöntik? Vagy köszöntik, de nem kap semmit?

Amúgy mindkét dolog gáz:( (Gondolom, egy tábla csokiba vagy egy képeskönyvbe nem halnának bele.)

2021. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
68%

De nekik nem a gyerekeik. Nem is a tesója gyereke. Nem vere.


Az egy dolog, hogy van, akit nem izgat, mert cuki a masik gyerek, es jol kijonnek, es az anyukaval is kijonnek.. ti joban vagytok? Vagy csak a tesojuk erdekli meg annak a gyereke, mert illik is meg rokon is??

2021. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Nem is köszöntik fel. Max Messenger üzenetet írnak nekem, hogy boldog születésnapot kívánnnak neki.


Természetesen megértem, hogy nekik senki a gyerekem. De én ezt nem tudom nézni, hogy ő semmit nem kap a másik meg 10e Ft értékű ajándékot. Akkor neki sem kell venni semmit.

2021. jún. 20. 14:12
 9/57 anonim ***** válasza:
91%

Na és szóltál már nekik, hogy ez téged zavar?

Amugy meg van iylen, el kell fogadni.

2021. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
90%

Oké, el kell fogadni, de én ezzel együtt nagyon kicsinyes dolognak tartom, hogy sem egy csokit, sem egy doboz színes ceruzát, sem egy kis kirakós játékot nem adnak neki.

Nagy összejárkálás van amúgy, vagy minimális?

2021. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!