Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megsértődnétek ha azt mondanák...

Megsértődnétek ha azt mondanák a rokonaitok hogy jó helyre tettétek a feneketeket mert a párotok a8-as audival jár?18/L

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 15:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
azért nem mindegy milyen évjárat az az a8 :D
2021. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%
Azért egy Audi A8 nem akkora luxus autó, hogy ennyire hanyatt kelljen esni tőle. Maxikum balkáni mércével, ahol a Trabant mellett a Suzuki dívik. Ha Ferrariról vagy hasonlóról lenne szó, akkor még azt mondanám megértem a felhajtást.
2021. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Néznék értetlenül, mert eszembe se jutott volna hogy a párom kocsijára nekem büszkének kell lennem.
2021. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 kovpet ***** válasza:
95%
Csaxólok, hogy a hahu-n egy misi a legolcsóbb a8. OK, 20 éves, de ahogy előttem is írták, az évjáratról és az állapotról nem volt szó.
2021. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy, milyen évjárat. Ismerek valakit, aki most vett 2 misiért egy használt, 15 éves a8 S-t. Az más kérdés, hogy újan mennyi.
2021. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
Megmondanám, hogy félreértettek valamit, nekem ettől sem több, sem kevesebb nem lett. A kocsi semmilyen szinten nem közös, nekem ugyanúgy nincs kocsim/adott típusú kocsim van mint mielőtt megismerkedtünk. Az az övé, én nem adtam hozzá egy forintot se.
2021. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%

"Mert egy trabantos gyári munkás jobban illene hozzám vagy mi?"


"Nem vagyok olyan felszínes, hogy egy kocsi alapján válasszak párt. Ezzel jár most mit tegyek?"


"Irigykedsz mert te nem tetted elég jó helyre anno a valagad?"


Amugy intelligens ember nem mond ilyet. Nem hiszem, hogy megsértődnék, de nagyot csalódnék az illetőben.

2021. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt hitte a család, hogy tehetősebb barátot fogtam magamnak, pedig kb ugyan annyit keresünk, csak nem tudják es eleg sporolgatos vagyok. :) ne vedd fel, irigyek.
2021. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%
Valami lerozzant roncsot? Végül is A8 az is, csak már inkább vicc tárgya.
2021. aug. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

Erre csak azt feleld: “mert megtehetem”.


Mert megteheted.


Ennyi.

2021. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!