Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként megsértődnétek...

Szülőként megsértődnétek emiatt? Normális dolog erre megsértődni?

Figyelt kérdés

A lassan 19 éves gyereketeknek le kellett bonyolítania egy telefont, mert más nap elintéznivalója van, de nem fix, hogy a másik félnek jó-e az időpont, ezért előző délutánra megbeszélték, hogy valamelyikőjük felhívja a másikat. Ezt az elintéznivaló dolgot te nem ellenzed, tehát nem az a bajod. (Kérdés szempontból lényegtelen miről van szó.)

Viszont a hívást nem a házban bonyolítja le, ahol mindenhová áthallatszik a beszéd, hanem az udvaron.

Megsértődnétek ezen? Normális ezen megsértődni?


2021. ápr. 23. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem normális.
2021. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem azt hiszik, hogy másról is volt szó, és titkolsz valamit. Akkor se normális, de nem hiszem hogy csak ennyi lenne a sztori.
2021. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mire lehet következtetni abból, ha valaki ilyesmin mégis megsértődik?
2021. ápr. 23. 12:24
 5/12 A kérdező kommentje:
De, ennyi a sztori. Titkolnivaló nincs, azzal az illetővel más megbeszélnivaló nem lett volna, 1 perces beszélgetés volt.
2021. ápr. 23. 12:25
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Arra, hogy sértődékeny. Elég gyerekes dolog ilyeneken problémázni. Ha nincs titkolnivaló akkor mit kínlódtok? Mond el oszt kész. Megszűnik egy gond.


Hát nem fontosabb a béke, az hogy ne legyen harag meg nyavalygás?

2021. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretek másokkal beszélni úgy, hogy ő is ottvan, mert vagy félbe szakít, vagy utólag kritizál, hogy miért úgy, miért azt mondtam.

Tudja miről volt szó, megmondtam neki. Ehhez képest olyanokat mond ma, hogy "én nem közöltem vele, hogy megyek ma valahová". Ehhez képest már akkor is tudta, amikor még nem volt tuti a dolog :D

2021. ápr. 23. 12:34
 8/12 anonim válasza:
64%
Nárcisztikus szülő.
2021. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen embernek akkor vagy nagyon sz.r napja van és emiatt az élő fába is beleköt, ha meg máskor is ilyen, akkor meg ki van idegileg úgy alapjáraton. Ne vedd fel neki, ha nem ezért, akkor megsértődne más miatt.
2021. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyám pepitában ugyan ez. Ha bárki telefonált akkor a figyelme 100%-át arra fordította, hogy minden kis szót kihalljon a társalgásból, ha viszont ő telefonált valakivel, akkor bezárkózott a szülői szobába vagy bement a kamrába. Ő igaz, nem sértődött meg ha én vagy apám privátban intéztünk el egy hívást, de a kíváncsi-gúnyos "jajj kivel beszéltél" kérdések azonnal záporoztak amint letettük a telefont. A legviccesebb nálam is az volt, hogy soha nem azért próbáltam privátban elintézni a hívásaimat, mert bármi kényes infó hangzott volna el, hanem mert szinte biztos volt az, hogy anyám közben megzavar, és lediktáltatja velem a bevásárló listát vagy valami bármi mást, miközben tőle telefonálás közben egy egyszerű eldöntendő kérdést sem lehetett kérdezni, mert egy pillanat alatt idegbe vágta magát ha bárki hozzászolt miközben telefonált.
2021. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!